Oyun Tercümesi ve Yerelleştirme Hizmetleri

Bilişim teknolojilerindeki gelişmeler oyun sektörüne ivme kazandırmakta. Gerek konsol-bilgisayar oyunları gerekse akıllı telefon oyunları önemli bir rekabetin içine girdi. Bu rekabet oyunların görsel işitsel ve gerçeklik anlamında son derece profesyonelleşmesini neredeyse kusursuz bir çizgi yakalamasını sağladı.

Oyunların bu denli kusursuz bir yapıya sahip olması oyun çevirilerinde menü, altyazı, dublaj, oyun içi ansiklopedi, hatta broşür çevirilerinde bile tercümenin profesyonel bir şekilde yapılması gerektiğini ortaya çıkardı. Oyun severlerin sunulan gerçekliğe daha fazla kendini kaptırabilmelerini sağlamak ve istediğiniz ülke pazarına açılabilmeniz için profesyonel oyun tercümesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı

Tercümelerinizin teslimatını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Hesaplı

En hesaplı fiyatları kaliteden ödün vermeden sunuyoruz.

Kaliteli

Kalitede ödün vermeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Kurumsal

Firmamız kurumsal yapımızla 7/24 çalışmaktayız.

Dakikalar İçinde Teklif Alın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Oyun Yerelleştirme Servisi

Oyunların satışı artık daha çok internet üzerinden gerçekleşmektedir. Bu yüzden oyun firmaları Dünya’nın farklı noktalarındaki oyun severlere kolaylıkla ulaşabilmekte. Oyunların farklı ülkelere ticaretinin pratik bir şekilde yapılması tercüme ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Hedef Tercüme ailesi bu alandaki isteklerinize hedef kitlenize uygun tercüme ile yanıt vermektedir.

Hedef Tercüme olarak oyun tercümelerini daha çok yerelleştirme kapsamında bakmaktayız. Çünkü her oyunun başlı başına ayrı bir dünya olduğunun farkındayız. Profesyonel oyun yerelleştirme hizmetimizden yararlanmak ve detayı bilgi almak istiyorsanız buradan iletişim bilgilerimize ulaşabilir. Hatta canlı destek hattımızdan anında geri dönüş alabilirsiniz.

 

 

Back to Top