Özbekçe Tercüme

Orta Asya’da en çok konuşulan Özbekçe, dört farklı lehçenin karakteristik özelliklerini de içerisinde barındıran tek Türk lehçesidir. Özbekistan’ın resmi dili olan Özbekçe, Çağatay Türkçesinin bugüne kadar uzanan modern versiyonu olmakla birlikte Farsça, Arapça ve Rusçadan büyük bir oranda etkilenmiştir.  Türkiye ve Özbekistan ilişkilerinin de etkisiyle Özbekçe’ye olan ihtiyaç sadece turizm alanında sınırlı kalmaksızın artmış; bu ihtiyaç birçok alanda kendini göstermiştir.

Bu amaçla Hedef Tercüme Bürosu alanında uzman tercüman ekibiyle sizlere kaliteli ve hızlı Özbekçe Tercüme hizmeti sunmaktadır. Alanında profesyonel ve deneyimli tercümanlarımızın yaptığı çevirilere güveniyor, sizlere işlerimizin garantisini veriyoruz.

Özbekçe Tercüme Fiyatları

Türkçe – Özbekçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Özbekçe – Türkçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

ozbekistan-bayragi Özbekçe tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin Özbekçe metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle sunan profesyonel ekibimiz bu noktada sizler için en özel hizmeti sunmaktadır. Özbekçe tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Özbekçe tercüme dosyanızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun en uygun fiyat tekliflerini sizlerle buluşturan Hedef Tercüme Bürosu uygun fiyata en kaliteli Özbekçe tercüme hizmetini sunmaya devam ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Özbekçe çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Özbekçe – Türkçe  30 TL

Türkçe – Özbekçe  30 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Özbekçe tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel desteğimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Özbekçe tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız profesyonel sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız tarafımızca sağlanmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız tercih ettiği güveni sizlerle buluşturmaktadır.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de temin eden Hedef Tercüme bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Özbekçe Tercümede Yeteneklerimiz

  Türkçe & Özbekçe Tercüme 99%
  Özbekçe & Türkçe Tercüme 97%
  Özbekçe Sözlü Tercüme 90%
  Özbekçe Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top