Portekizce Tercüme

portekizPortekizce aralarında Brezilya ve Mozambik’in de bulunduğu dokuz ayrı ülkede resmi dil olarak tanınmış ve buna ek olarak başka birçok ülkede yaygın bir şekilde konuşulmakta olan bir dildir. Portekizce ayrıca dünyada en yaygın kullanıma sahip altıncı dildir.

Teknolojinin hızlı gelişimi ve modern dünyada her yerin artık ulaşılabilir oluşu diller arası iletişimin sağlanmasını zorunlu kılmaktadır. Özellikle teknik ve akademik alanlar ve turizm sektöründe diller arası bir iletişime ihtiyaç duyulduğundan tercüme büroları bu ihtiyacı sağlayabilmek açısından önemli bir görev üstlenmektedir. Ancak bu ihtiyacın profesyonelce karşılanabilmesi açısından doğru tercüme bürosunu seçmek de önemlidir.

Bu noktada Hedef Tercüme Bürosu olarak size yılların verdiği deneyim ve alanında uzman, profesyonel ekibiyle uygun fiyata, hızlı ve kaliteli bir çeviri hizmeti vereceğinin garantisini veriyor, bunu şimdi Portekizce tercümede sizlere sunuyoruz.

Portekizce Tercüme Fiyatları

Türkçe – Portekizce Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Portekizce – Türkçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

portekiz Portekizce tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin Portekizce metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle sunan profesyonel ekibimiz bu noktada sizler için en özel hizmeti sunmaktadır. Portekizce tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Portekizce tercüme dosyanızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun en uygun fiyat tekliflerini sizlerle buluşturan Hedef Tercüme Bürosu uygun fiyata en kaliteli Portekizce tercüme hizmetini sunmaya devam ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Portekizce çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Portekizce – Türkçe  30 TL

Türkçe – Portekizce  30 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Portekizce tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel desteğimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Portekizce tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız profesyonel sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız tarafımızca sağlanmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız tercih ettiği güveni sizlerle buluşturmaktadır.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de temin eden Hedef Tercüme bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Portekizce Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Portekizce Tercüme 99%
  Portekizce & Türkçe Tercüme 97%
  Portekizce Sözlü Tercüme 90%
  Portekizce Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top