Proforma Fatura Tercümesi.

Teklif niteliği taşıyan bir fatura türü olan proforma fatura, herhangi bir mali yükümlülük içermemekle birlikte, işletmelerin ticari faaliyetlerinde büyük bir öneme sahiptir. Her firmanın kendi ihtiyaçlarına uygun olarak düzenleyebileceği proforma faturada tek dikkat edilmesi gereken unsur belgenin üzerinde “Proforma Fatura” ibaresinin mutlaka bulunması gerektiğidir. İthalat ve ihracat işlemlerinde çok sık kullanılan proforma fatura, ihracatçının ithalatçıya teklif vermesi ve anlaşma sonrasında akreditife esas teşkil etmek üzere kullanılmaktadır. Bu aşamada proforma faturanın tercüme edilmesi ihtiyacı da gündeme gelmektedir. Ticari faturanın kesilmesinde de esas alınacak proforma faturanın kaliteli bir şekilde tercümesi büyük önem kazanmakta ve farklı alanlarda deneyim ve uzmanlık gerektiren bir iş haline gelmektedir. Hedef Tercüme olarak yıllardır edindiğimiz deneyim ve uzmanlıkla müşterilerimize proforma fatura tercümesi konusunda müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz.

Ticari faaliyetlerde müşteri bilgilerinin güvenlik ve gizliliği kadar acil tercüme ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretebilmek de tercüme bürolarının tercih edilirliğinde önemli bir unsur olmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu olarak, 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlar ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan tercümanlarımızın uzmanlığı ile müşterilerimize hızlı çeviri teslimi hizmeti vermekteyiz. Deneyimli uzmanlarımız ile sağladığımız üstün tercüme kalitesinin yanı sıra teknolojinin tüm olanakları ile hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin 7 gün 24 saat müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmaktayız.

İletişim

Proforma Fatura Tercümesi

Proforma Fatura Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top