Proofreading Hizmetleri

Sağlıklı bir tercüme işlemi gerçekleştirmek için kaynak metinde hiç bir yanlış bulunmamasıgerekmektedir. Çünkü tercümanlar kaynak metine göre çeviri yaparken aslına sadık kalırlar. Buaşamada kaynak metinde yapılan noktalama hataları bile anlamı büyük oranda değiştirebilmektedir.

Proofreading servisi tercümanın tercüme işlemlerine başlamadan önce gerçekleştirilir. Bu işlem deneyimli editörler ve dil uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Kaynak metinlerde ne kadar az hata yapılmışsa o kadar sağlıklı bir tercüme süreci gerçekleştiğini bildiğimiz için bu servisi kullanmaktayız.

Tercümelerde metinlerin düzgün bir dilde yazılmış olmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. Proofreading servisimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için canlı destek hattımızdan bize ulaşabilir telefonla bilgilendirme alabilir veya mail atarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hızlı

Tercümelerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Hesaplı

En hesaplı fiyatları kaliteden ödün vermeden sunuyoruz.

Kaliteli

Kalitede ödün vermeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Kurumsal

Firmamız kurumsal yapımızla 7/24 çalışmaktayız.

Proofreading Servisi Kullanım Alanları

Proofreading servisimiz siz tercüme istemeseniz bile yapılmaktadır. Örneğin bir tez yazdınız ve hatalarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz. Bu noktada Hedef Tercüme Proofreading hizmeti ile dosyanız editör denetiminden geçiriliyor. Mevcut hatalar belirtilip düzelmeler gerçekleşiyor. Ardından her hangi bir dile çevirmeden kaynak metni size teslim edebiliyoruz.

Aynı zamanda önceden aldığınız tercüme metninin geçerliliğine güvenemiyorsanız yine bu servisimizden yararlanarak yapılan çevirideki hataların düzelmesini sağlayabilirsiniz. Hedef Tercüme’den bir çeviri hizmeti aldıysanız tercümenin doğal işleyişi içerisinde bu hizmet zaten yapılmaktadır. Bu aşamada kalite kontrolü konusunda herhangi bir tereddüte düşmenize gerek yoktur.

Dakikalar İçinde Teklif Alın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top