Rapor Tercümesi

Rapor Tercümesi çalıştığınız herhangi bir iş ile ilgili hazırlanan belirli bir dildeki raporun farklı bir dile çevrilmesini esas alır ve kaliteli tercümanlar ile yapılması gerekmektedir. Rapor çevirilerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da bulunuyor. Rapora konu olan durumun açık bir şekilde belirtilmesi ve çevirisinin de dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yani tüm ayrıntıların eksiksiz olarak karşılaması ve bilgilerin rapora işlenmesi önemlidir.

En kaliteli ve sorunsuz tercüme hizmetlerinden faydalanmak için tercih edeceğiniz Hedef Tercüme ile birlikte gizlilik ve güvenlik garantisi altında en hızlı teslimatlar ile tercüme hizmeti alabilirsiniz. Sizlere bu konuda yılların da verdiği deneyim ile noter onaylı tercümanlarımız sayesinde dakikalar içerisinde fiyatlandırma bilgileri de aktarıyoruz. 65 ülke ile işbirliği içinde olan firmamız, müşteriler için gerekli olan tüm bilgileri kısa sürede toplayarak ücretsiz kargo ile adresinize göndermektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarınıza kaliteli ve çok hızlı çözümler almak için ve Rapor Tercümesi konusunda kaliteli bir çeviriye sahip olmak için bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Firmamız tüm teknolojik imkânlardan yararlanmaktadır. Bu konuda müşterilerimiz mobil destek alabilir, Whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve sitemizde yer alan Online Chat desteğini kullanarak daha detaylı bilgilere de sahip olabilir. hızlı teslimat, uygun fiyat ve yüksek çeviri kalitesiyle birlikte alacağınız tüm hizmetler yine firmamızın gizlilik ve güvenlik garantisi altında sunuluyor.

İletişim

Rapor Tercümesi

Rapor Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top