Reklam Tercümesi.

Firmaların ürün ve hizmetlerinin geniş kitlelere tanıtılmasında önemli bir araç haline gelen reklamlar, çeşitli platformlarda yayınlanmaktadır. İnternetin hayatımıza hızla girişi, firmaların reklam çalışmalarını da ağırlıklı olarak internet ortamına kaydırmalarına neden olmuştur. Çok daha geniş kitlelere daha düşük maliyetle ulaşma imkânı sağlayan internet reklamları farklı dillerde yayınlanarak ürün ve hizmetlerin tüm dünyaya duyurulması fırsatını yaratmaktadır. Reklam tercümesi kavramının da ortaya çıkmasına neden olan bu durum tercüme bürolarının da bu konuda uzmanlaşmasını gerekli kılmaktadır. Ürünlerinin farklı pazarlardaki tüketicilere en hızlı ve etkili şekilde tanıtımını hedefleyen firmalar, pazar analizi yaparak ürünlerinin hitap ettiği hedef kitleyi belirlemekte ve reklamlarının birden fazla dile tercüme edilmesini talep etmektedirler. Hedef Tercüme, reklam tercümeleri konusunda da full time çalışan tercümanları ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmeti ile firmaların çözüm ortağı haline gelmektedir.

65 ülke ile işbirliğini sürdüren Hedef Tercüme Bürosu, bu durumu müşterileri lehine kullanmakta ve reklam tercümesinde müşterilerine üstün tercüme kalitesi sunmaktadır. Dünyanın her yerinden internet sitesinde bulunan on-line destek sistemi ya da e-posta ile ulaşılabilen Hedef Tercüme, acil tercüme ihtiyaçlarına sunduğu çok hızlı ve kaliteli çözümler sayesinde firmaların tercüme bürosu seçimlerinde ilk sırayı almaktadır. Gerektiğinde ücretsiz kargo ve hızlı çeviri teslimi gibi seçeneklerle de hizmet kalitesini arttıran Hedef Tercüme, her geçen gün sektördeki yerini güçlendirmektedir.

İletişim

Reklam Tercümesi

Reklam Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top