Resmi Evrak Belge Tercümesi.

Resmi evraklardan olan sabıka kaydı, ticari sicil gazetesi, kimlik, diploma, pasaport ve ehliyet gibi belgeler hedef dilden kaynak dile resmi evrak belge tercümesi yapılarak aktarılmaktadır. Bu konuda en uygun fiyatları sizler için sunuyor ve güvenli bir hizmet garantisi veriyoruz.

Tercüme edilmesi gereken belgelerinizi bizlere ulaştırdıktan sonra hedef dile ve tercümenin konusunda göre uzman tercümanlarımıza yönlendireceğimiz tercümeler, çeviri sonrasında uzman editörlerimiz tarafından tekrar kontrol edilmektedir. Daha sonra tercümanın imzası ve onayı ile ücretsiz kargo hizmetimiz ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bu belgeleriniz için noter onayı gerekiyorsa sizleri notere göndermeden belgelerinizi noter onaylı olarak sunuyoruz. Hedef Tercüme Bürosu olarak uzun yıllardan beri sunduğumuz bu hizmet ile birlikte dakikalar içerisinde fiyatlandırma seçeneklerimiz ve hızlı çeviri teslimi ile sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca bu işlemler yapılırken üstün tercüme kalitesi ile tercih edilmeye devam ediyoruz. Acil tercüme ihtiyaçlarınıza çok kaliteli ve hızlı çözümler sunarak teknolojinin sunduğu tüm imkânları da kullanıyoruz.

65 ülke ile işbirliği içerisinde olan firmamız, tüm dünya dil ve tekniklerinde tercüme hizmeti sunmaktadır. Sizlere sunulan tercüme işlemlerinin tamamında gizlilik ve güvenlik esastır. Ayrıca full time çalışan tercümanlarımız ile herhangi bir sorun yaşamadan adresinize onaylı bir şekilde göndereceğimiz resmi evrak tercümelerinden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hedef Tercüme, dilediğiniz tüm tercüme işlemlerinde müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

İletişim

Resmi Evrak Belge Tercümesi

Resmi Evrak Belge Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top