fbpx

Rusça Tercümelerde Profesyonellere Güvenin

Rusça 160 milyondan fazla insanın anadilidir. Dünya üzerinde toplam 270 milyondan fazla insan bu dili konuşur. Rusça kiril alfabesi ile yazılır.

Rusça, Kazakistan, Beyaz Rusya, Kırgızistan ve Rusya’da resmi dil statüsündedir. Fakat Rusya’ya komşu çoğu ülkede yaygın olarak konuşulmaktadır. Aynı zamanda Bulgarca gibi Slav dilleri ile oldukça benzerlik taşır.

Hedef Tercüme Bürosu olarak yüksek kaliteli Rusça tercüme hizmeti veriyoruz. Yerelleştirme, ardıl, simultane, web sitesi tercüme gibi tüm tercüme türlerinde bizden teklif alabilirsiniz.

Profesyonel Rusça Tercüme Hizmetleri

 

7/24 Çalışıyoruz

Acil istekleriniz için sürekli çalışabilecek şekilde organize olduk.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında çalışabilecek geniş altyapıya sahibiz.

Hızlı Tercüme

En doğru tercümanları belirleyerek yüksek hızlı teslim gerçekleştiriyoruz.

Teslimat

Mail, fax, kargo, hızlı kargo teslimatı siz beliryeyin biz gönderelim.

Rusça Noter Yeminli Tercümeler

Hedef Tercüme Bürosu Rusça noter yeminli tercüme hizmetleri sunmaktadır. Merkezi konumumuz ile en kısa sürede noter yemini işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Noter yeminli tercümelerin yanı sıra apostil tasdiki de sağlamaktayız. 15 yıllık Rusça tercüme deneyimimiz ile binlerce apostil tasdikli tercümeler sunduk.

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri
 • Vize pasaport
 • Kimlikler
 • Ehliyetler
 • Hastane raporları
 • Diploma ve transkriptler
 • Tutanaklar
 • Ve tüm belgeler için noter onayı işlemi yapmaktayız.

Dakikalar İçinde Teklif Alın

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Rusça Tercüme Fiyatları

Türkçe – Rusça Tercüme

16 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Rusça – Türkçe Tercüme

16 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Rusça Yerelleştirme İle Fark Yaratın

Rus lehçeleri kuzey, merkez, güney olarak , farklı gruba ayrılır. Toplamda 14 tane yaygın kullanılan lehçeye sahiptir. Lehçeler kendi aralarında söyleniş, kelime, tonlama gibi farklılıklara sahiptir.

Oldukça fazla lehçeye sahip olan Rusça’da yerelleştirme çalışmaları ile hata payını ortadan kaldırıyor ve projelerinizi kullanacağınız bölgeye entegre ediyoruz.

Yerelleştirme çalışmaları tüm projelerinize uygulanabilmektedir. Dili en etkili şekilde kullanmak istiyorsanız bizden 7/24 yerelleştirme teklifi alabilirisiniz.

Kiril Alfabesi

Sözlü Tercüme Hizmetleri

Eğitim seminerleri, iş toplantıları, konferanslar, iş yemekleri hatta telefon görüşmeleri için bile bizlerden sözlü tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Rusça sözlüt ercüme hizmetlerimiz anadili Rusça olan tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Rusça Türkçe, Rusça İngilizce gibi yüzlerce kombinasyonda sözlü tercüme talebinde bulunabilirsiniz.

Ardıl ve simultane tercümeler ya da refakat tercümelerde 20 yıllık deneyime sahibiz. Ekipman kullanılan tüm organizasyonlarda kendi ekipmanlarımız ile katılım sağlıyoruz.

Alanında Uzman Tercümanlardan Rusça Tercüme Talep Edin

Hedef Tercüme ailesi kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşım sergiliyoruz. En kaliteli sonuçlara ulaşabilmek için uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile çalışıyoruz.

Tıbbi, hukuki, finansal, akademik, teknik tüm konularda eğitim almış yüzlerce projeye imza atmış tercümanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar sayesinde en kaliteli çevirileri sunuyoruz. Örneğin otomotiv sektörü ile ilgili ihtiyacınız olan tercmeler için otomotiv sektöründeki teknik terimlere hakim tercümanlar sizin için çalışacaktır.

Rusça Sektör Uzmanlıkları
Back to Top