fbpx

Sağ Belgesi Tercümesi.

Günümüzde bir kişinin ölmediğini ve hayatta olduğunu ispat etmek için nüfus memurluğundan sağ olduğuna dair rapor alması gerekmektedir. İlk etapta gereksiz bir belge gibi görünebilir fakat bu belgenin hukuki açıdan son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Mahkemeler tarafından ya da nüfus memurlukları tarafından hatalı olarak ölüm ilanı yapılan kişilerin sayısı da oldukça fazladır.

Bu kişilerin sağ olduklarını bildirmesi için mahkemeye ya da nüfus memurluğuna başvurması ve bu durumu ispat etmesi gerekir. Bu işlemlerin ardından bu kişiler yabancı ülkelere iş ya da tatil amaçlı gitmek için aldığı belgeyi sağ belgesi tercümesi ile tamamlaması gerekiyor. Ayrıca belirttiğimiz üzere bu kişilerin ölü olduğu iddia edilebildiği için yapılması gereken işlem budur. Hedef Tercüme Bürosu olarak sizlere bu konuda sunduğumu hizmetlerden yararlanabilir ve hızlı bir şekilde tercüme hizmeti sağlayabiliriz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde dakikalar içerisinde fiyatlandırma vererek ücretsiz kargo hizmetimizi de aktarıyoruz.

Firmamız, sunduğu tüm tercüme hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Ayrıca teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan yararlanarak yine müşterilerine hızlı çözümler sunmaktadır. Hedef Tercüme aynı zamanda üstün tercüme kalitesiyle birlikte acil tercüme ihtiyaçlarınızda da kısa sürede çözüm getiriyor. Firmamız 65 ülke ile işbirliği içerisindedir ve full time çalışan personelleri sayesinde dilediğiniz gün ve saatte tercüme hizmetini sizlere aktarmaya ve memnuniyetinizi sağlamaya da devam etmektedir.

İletişim

Sağ Belgesi Tercümesi

Sağ Belgesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top