Sağ Belgesi Tercümesi

Günümüzde bir kişinin ölmediğini ve hayatta olduğunu ispat etmek için nüfus memurluğundan sağ olduğuna dair rapor alması gerekmektedir. İlk etapta gereksiz bir belge gibi görünebilir fakat bu belgenin hukuki açıdan son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Mahkemeler tarafından ya da nüfus memurlukları tarafından hatalı olarak ölüm ilanı yapılan kişilerin sayısı da oldukça fazladır.

Bu kişilerin sağ olduklarını bildirmesi için mahkemeye ya da nüfus memurluğuna başvurması ve bu durumu ispat etmesi gerekir. Bu işlemlerin ardından bu kişiler yabancı ülkelere iş ya da tatil amaçlı gitmek için aldığı belgeyi sağ belgesi tercümesi ile tamamlaması gerekiyor. Ayrıca belirttiğimiz üzere bu kişilerin ölü olduğu iddia edilebildiği için yapılması gereken işlem budur. Hedef Tercüme Bürosu olarak sizlere bu konuda sunduğumu hizmetlerden yararlanabilir ve hızlı bir şekilde tercüme hizmeti sağlayabiliriz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde dakikalar içerisinde fiyatlandırma vererek ücretsiz kargo hizmetimizi de aktarıyoruz.

Firmamız, sunduğu tüm tercüme hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Ayrıca teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan yararlanarak yine müşterilerine hızlı çözümler sunmaktadır. Hedef Tercüme aynı zamanda üstün tercüme kalitesiyle birlikte acil tercüme ihtiyaçlarınızda da kısa sürede çözüm getiriyor. Firmamız 65 ülke ile işbirliği içerisindedir ve full time çalışan personelleri sayesinde dilediğiniz gün ve saatte tercüme hizmetini sizlere aktarmaya ve memnuniyetinizi sağlamaya da devam etmektedir.

İletişim

Sağ Belgesi Tercümesi

Sağ Belgesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top