Sağlık Belgesi Tercümesi

Kişinin herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığına dair sağlık kuruluşları tarafından düzenlenen sağlık raporunun tercümesi, iş, evlilik, okul kaydı gibi nedenlerle gerekebilmektedir. Sağlık raporları, tıbbi terimler ve bilgiler içermekte olduğundan, çeviri yapacak kişinin bu konuda bilgi ve deneyim sahibi olması çeviri kalitesinde önem kazanmaktadır. Yabancı uyruklu bir kişiyle evlilik, yurt dışı seyahat, göçmen olarak ya da işçi olarak bir başka ülkeye gitmek söz konusu olduğunda sağlık belgesi tercümesi konusunda da Hedef Tercüme‘nin bütün dünya dillerinde ve tekniklerine tercüme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sağlık belgesi tercümesi, yabancı ülkelerin yetkilileri tarafından bir Türk vatandaşından istenebileceği gibi ülkemizde ikamet etmekte olan yabancı uyruklu bir kişiden de ülkemizde yapacağı işlemler nedeniyle istenebilmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu, Türkçeden diğer dillere ve diğer dillerden de Türkçeye sağlık belgesi tercümesi ihtiyaçlarında tam zamanlı çalışan ve her biri konusunda uzman tercümanları ile gizlilik ve güvenlik garantisi ve üstün tercüme kalitesiyle hizmet vermektedir. İletişim teknolojisinin tüm olanaklarından yararlanarak mesafeleri yok sayan firmamıza web sitesinde bulunan online müşteri temsilcimiz, e-mail ya da Whatsapp uygulaması ile ulaşabilir; çevirisini istediğiniz sağlık raporunu kolaylıkla gönderebilir ve dakikalar içinde fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmeti sayesinde hızlı çeviri teslimi sunan firmamız, gerektiğinde tercüme edilen belgeleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderme imkânını da sağlayarak müşterilerinin işlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için çalışmaktadır.

İletişim

Sağlık Belgesi Tercümesi

Sağlık Belgesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top