fbpx

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi.

1995’te Avrupa Birliği’nde yürürlüğe giren Schengen Sözleşmesi, sözleşmeye taraf ülkeler arasındaki sınırlarda yapılan kontrollerin kaldırılmasını sağlamıştır. Schengen sözleşmesi ile belirlenen bölge; Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Hollanda, Fransa, İtalya, İsveç, İspanya, Lüksemburg, Litvanya, Macaristan, Letonya, Malta, Portekiz, Slovakya, Polonya, Slovenya ve Yunanistan’ı kapsamaktadır. Ayrıca AB’ye üye olmayan ancak özel bir sözleşme ile Schengen ilkelerini benimsediklerini bildiren İsviçre, İzlanda ve Norveç’de de Schengen vizesi uygulanmaktadır. Bu uygulama, bir yabancının Schengen üyesi ülkelerden birinin vizesi ile bölgeye girdiğinde diğer ülkelere de serbestçe seyahat edebilmesini sağlamaktadır. Ancak vize hangi ülke için alındıysa, ilk seyahatin o ülkeye yapılması gerekliliği bulunmaktadır. Çok sayıda ülke arasında kontrolsüz geçiş imkânı sağlayan Schengen vizesi için başvuru yapıldığında doldurulması gereken bir form bulunmaktadır. Ülkeler arasında değişkenlik göstermeyen bu formun titizlikle ve anlaşılır bir şekilde doldurulması istenmektedir. Schengen vizesi başvuru formunun, biri Türkçe diğeri de seyahat edilecek ülkenin resmi dilinde olmak üzere iki kopya olarak doldurulması gerekmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak Schengen vizesi başvuru formu tercümesi konusunda da müşterilerimize üstün tercüme kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlar ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimimizle Schengen vizesi başvuru formu tercümesi konusunda müşterilerimize hızlı çeviri teslimi gibi kolaylıklar sağlamakta, gerektiğinde tercümeleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile göndermekteyiz. Firmamıza web sitemizden, e-posta adreslerimizden ya da Whatsapp uygulaması ile ulaşabilir ve dakikalar içerisinde fiyatlandırma yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top