Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi

1995’te Avrupa Birliği’nde yürürlüğe giren Schengen Sözleşmesi, sözleşmeye taraf ülkeler arasındaki sınırlarda yapılan kontrollerin kaldırılmasını sağlamıştır. Schengen sözleşmesi ile belirlenen bölge; Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Hollanda, Fransa, İtalya, İsveç, İspanya, Lüksemburg, Litvanya, Macaristan, Letonya, Malta, Portekiz, Slovakya, Polonya, Slovenya ve Yunanistan’ı kapsamaktadır. Ayrıca AB’ye üye olmayan ancak özel bir sözleşme ile Schengen ilkelerini benimsediklerini bildiren İsviçre, İzlanda ve Norveç’de de Schengen vizesi uygulanmaktadır. Bu uygulama, bir yabancının Schengen üyesi ülkelerden birinin vizesi ile bölgeye girdiğinde diğer ülkelere de serbestçe seyahat edebilmesini sağlamaktadır. Ancak vize hangi ülke için alındıysa, ilk seyahatin o ülkeye yapılması gerekliliği bulunmaktadır. Çok sayıda ülke arasında kontrolsüz geçiş imkânı sağlayan Schengen vizesi için başvuru yapıldığında doldurulması gereken bir form bulunmaktadır. Ülkeler arasında değişkenlik göstermeyen bu formun titizlikle ve anlaşılır bir şekilde doldurulması istenmektedir. Schengen vizesi başvuru formunun, biri Türkçe diğeri de seyahat edilecek ülkenin resmi dilinde olmak üzere iki kopya olarak doldurulması gerekmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak Schengen vizesi başvuru formu tercümesi konusunda da müşterilerimize üstün tercüme kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlar ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimimizle Schengen vizesi başvuru formu tercümesi konusunda müşterilerimize hızlı çeviri teslimi gibi kolaylıklar sağlamakta, gerektiğinde tercümeleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile göndermekteyiz. Firmamıza web sitemizden, e-posta adreslerimizden ya da Whatsapp uygulaması ile ulaşabilir ve dakikalar içerisinde fiyatlandırma yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi

Schengen Vizesi Başvuru Formu Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top