Sertifika Tercümesi.

Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere tüm firmaların ürün kalitesi, hizmet kalitesi ya da yönetim sistemlerinin geçerliliğine ilişkin sertifikaları bulunmaktadır. Çeşitli kurumlarca düzenlenen bu sertifikalar, firmaların sertifika kapsamında belirtilen konulara uygunluğunu ifade eden belgelerdir. TSE gibi kurumlar tarafından yapılan denetimler sonucu verilen ürün sertifikalarının yanı sıra ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gibi standartlar da işletmelerde uygulanmakta ve akredite kuruluşlar tarafından denetlenerek belgelendirilmektedir.

Yurt içi ya da yurt dışı ihalelerde bu tür sertifikaların ilgili idareye sunulması gerekmektedir. Bunun dışında kişisel olarak eğitim sertifikalarının da çeşitli nedenlerle kullanılmasına ihtiyaç olabilmektedir. Talep eden kurumun beklentisi doğrultusunda sertifikaların tercüme edilmesi ihtiyacı gündeme gelmektedir. Çoğunlukla noter tasdikli olarak istenen sertifika tercümesi, Hedef Tercümenin yeminli tercümanları tarafından üstün tercüme kalitesiyle yapılmakta ve tüm kurumlarda kabul görmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercümesini yaptığımız sertifikaları bilgi bankamızda muhafaza etmekte ve tekrar gereksinim olduğunda yeniden tercüme edilmesine gerek kalmadan sadece noter onayıyla kullanmalarına imkân sağlamaktayız.

Her konuda gizlilik ve güvenlik garantisi ile çalışan firmamız, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan tercümanları sayesinde hızlı çeviri teslimi de yapmaktadır. Müşterilerimizle iletişimde teknolojinin tüm imkânlarından yararlanmakta ve haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet vermekteyiz.

İletişim

Sertifika Tercümesi

Sertifika Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top