Sicil Gazetesi Tercümesi

Ticaret kanunu, gerçek ya da tüzel kişilerin kurduğu şirketlerin kuruluşunu ve unvanlarını ve ayrıca statü değişikliklerini ticaret sicili adı verilen kütüklere kaydettirmeyi zorunlu kılmıştır. Vize başvurularında da şirket ya da bankaların sözleşmeleri, adres değişiklikleri ya da hisse devirleri gibi işlemler yapılabilir. Bu işlemlerin ardından tercüme hizmetlerinin yapılması da zorunludur

Sicil Gazetesi Tercümesi yaptırmak için uzun yıllardan bu yana sürdürdüğü kaliteli ve hızlı hizmet sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayan ve aynı zamanda acil tercüme ihtiyaçlarınıza da çok hızlı ve kaliteli çözümler sunan Hedef Tercüme, Full time çalışan tercümanları sayesinde başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Yapacağınız ilan ve tescil işlemlerinde ilk olarak ticaret odalarına başvuruyor ve daha sonra çeviri işlemi için bizlere ulaşıyorsunuz. Çünkü yurtdışında iş alan firmalar daha çok bu işlerde çalışacak kişileri yine Türkiye’den temin eder. Sicil Gazetesi Tercümesi işlemlerinde alacağınız %100 güvenilir hizmet sayesinde acil tercüme ihtiyaçlarınıza da çok kaliteli ve çok hızlı çözümler sunulmaktadır.

65 ülke ile işbirliği bulunan firmamız ayrıca noter yeminli tercüme hizmeti de sunmaktadır. Son teknolojik yöntemleri de sunan firmamız ayrıca site üzerinden Online destek vermekte ve tüm mobil cihazlarınıza uyumlu olan web sitesiyle daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Tüm hizmetler tamamen gizlilik ve güvenlik garantisi altında verilir ve üstün tercüme kalitesiyle sizlere aktarılır.

İletişim

Sicil Gazetesi Tercümesi

Sicil Gazetesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top