fbpx

Sicil Gazetesi Tercümesi.

Ticaret kanunu, gerçek ya da tüzel kişilerin kurduğu şirketlerin kuruluşunu ve unvanlarını ve ayrıca statü değişikliklerini ticaret sicili adı verilen kütüklere kaydettirmeyi zorunlu kılmıştır. Vize başvurularında da şirket ya da bankaların sözleşmeleri, adres değişiklikleri ya da hisse devirleri gibi işlemler yapılabilir. Bu işlemlerin ardından tercüme hizmetlerinin yapılması da zorunludur

Sicil Gazetesi Tercümesi yaptırmak için uzun yıllardan bu yana sürdürdüğü kaliteli ve hızlı hizmet sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayan ve aynı zamanda acil tercüme ihtiyaçlarınıza da çok hızlı ve kaliteli çözümler sunan Hedef Tercüme, Full time çalışan tercümanları sayesinde başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Yapacağınız ilan ve tescil işlemlerinde ilk olarak ticaret odalarına başvuruyor ve daha sonra çeviri işlemi için bizlere ulaşıyorsunuz. Çünkü yurtdışında iş alan firmalar daha çok bu işlerde çalışacak kişileri yine Türkiye’den temin eder. Sicil Gazetesi Tercümesi işlemlerinde alacağınız %100 güvenilir hizmet sayesinde acil tercüme ihtiyaçlarınıza da çok kaliteli ve çok hızlı çözümler sunulmaktadır.

65 ülke ile işbirliği bulunan firmamız ayrıca noter yeminli tercüme hizmeti de sunmaktadır. Son teknolojik yöntemleri de sunan firmamız ayrıca site üzerinden Online destek vermekte ve tüm mobil cihazlarınıza uyumlu olan web sitesiyle daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Tüm hizmetler tamamen gizlilik ve güvenlik garantisi altında verilir ve üstün tercüme kalitesiyle sizlere aktarılır.

İletişim

Sicil Gazetesi Tercümesi

Sicil Gazetesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top