Simultane Tercüme

simultane tercümeYurt içi ve yurtdışında düzenleyecek olduğunuz tüm organizasyonlarda simultane tercüme işlerini başarı ile üstlenen Hedef Tercüme Bürosu sizlerden aldığı güven ile yoluna hızlı bir şekilde devam ediyor. Genel olarak bakıldığında, konferans, seminer gibi toplantılarda konuşmacının aktardıklarını anlık olarak aktarmak olan Simultane tercüme konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Son teknoloji simultane ekipmanlar ile yapılan simultane tercüme hizmeti, tercüme alanında ki en hassas çeviri türlerinden birisidir.

Organizasyon ve teknik yönleri bulunan simultane tercüme hizmetini güvenilir firmalardan almanız sizlerin daima yararına olacak bir unsurdur. Bu nokta da sizlere en kaliteli ve güvenilir simultane tercüme hizmetlerini bir araya getirmiş olan Hedef  Tercüme en gelişmiş hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyor.

Tercüme sektörünün en zorlu konularından birisi olan simultane tercüme alanında profesyoneller ile çalışmaya hazır olun. Sizi anlayan ve etkinlikleriniz de herhangi bir sorun yaşamamanız için sürekli olarak çalışmakta olan koordinatörlerimiz ve simultane tercümanlarımız ile sizler için en uygun hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

Bizler Neden Farklıyız?

 • Sizi anlayan ve sorunlarınıza anlık çözümler üretebilen koordinatörlerimiz,
 • Mesleki deneyimi optimum seviyede olan simultane tercümanlarımız,
 • Organizasyonlar için sıfır hata politikası ile en uygun çözümler.

Dakikalar İçinde Tercüme Teklifi Alın

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Tercüme Alanındaki Uzmanlıklarımız

  Türkçe Tercüme 99%
  İngilizce Tercüme 97%
  Almanca Tercüme 95%
  Rusça Tercüme 99%
  Arapça Tercüme 99%
  Fransızca Tercüme %99

  Simultane Çeviri Hizmeti Konusunda Hedef Tercüme Bürosu’na Güvenin!

  Tercüme türleri arasında en zor tercüme çeşitlerinden birisi olan simultane çeviri konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız, alanında uzman ve bugüne kadar sayısız toplantı ve etkinlikte görev almış uzman kadromuzdan oluşmaktadır. Mesleki deneyimi ön planda tutarak bu nokta da üst düzey çözümleri sizlerle buluşturan tercüman kadromuz günün her saati tercüme konusunda sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

  Üst bölümlerde bahsetmiş olduğumuz gibi çeviri sektörünün en zorlu alanlarından birisi olan birisi olan simultane çeviri konusunda artık profesyonellere emanetsiniz. Şirketler ve bireysel müşterilerimiz için geliştirmiş olduğumuz özel çözümler ile bu nokta da en uygun hizmetleri sizlere sunuyoruz.

  Simultane tercüman seçimi konusunda son derece hassas davranmakta olan firmamız bu alanda sizlere özel çözümlerle, konferans veya seminerin konusuna göre tercüman seçimi yaparak sizlere hizmetler sunuyor.

  Sunmakta olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere hemen ulaşın!

  Back to Top