fbpx

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi.

Şirket ana sözleşmesi kavramı şirketlerin kuruluşunda resmi makamlara ibraz edilen ve şirketin ticari unvanı, merkez adresi, faaliyet alanı, kurucu ve ortaklara ilişkin bilgiler, şirketim temsil edilmesi ve karın dağıtım şekli gibi bilgilerin yer aldığı sözleşmeyi ifade etmek üzere kullanılmaktadır. Anonim şirketlerde esas sözleşme, limited, kolektif, komandit ve şahıs şirketlerinde ise şirket sözleşmesi olarak da anılan şirket ana sözleşmesinde şirketin kuruluşu ve işleyişine ilişkin temel bilgilerin yer alması, yabancı ülkelerle ticaret yapan şirketler için tercüme ihtiyacının gündeme gelmesine neden olmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, 65 ülke ile olan işbirliğinin avantajlarından yararlanarak şirket ana sözleşmelerinin çevirilerini üstün tercüme kalitesi ile gerçekleştirmekte ve hızlı çeviri teslimi imkânı sunmaktadır.

Şirket ana sözleşmelerinin tercüme edilmesinde; şirketin ticari unvanı, merkezi, faaliyet konusu ve kuruculara ilişkin bilgiler başta olmak üzere diğer tüm bilgilerin de doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edilmesi büyük önem taşımaktadır. Hedef Tercüme’nin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme konusunda uzman tercümanları tarafından yapılan şirket ana sözleşmesi tercümeleri her kurumda kabul görmektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarında çok hızlı ve kaliteli çözümlerle karşınıza çıkan büromuz, şirketin faaliyet alanı fark etmeksizin her tür şirket ana sözleşmesinin tercümesi konusunda web sitesi, e-posta ya da Whatsapp gibi iletişim yöntemlerini kullanarak 7/24 aralıksız sizlere yardımcı olmakta ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine teslim yapmaktadır.

İletişim

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top