Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

Şirket ana sözleşmesi kavramı şirketlerin kuruluşunda resmi makamlara ibraz edilen ve şirketin ticari unvanı, merkez adresi, faaliyet alanı, kurucu ve ortaklara ilişkin bilgiler, şirketim temsil edilmesi ve karın dağıtım şekli gibi bilgilerin yer aldığı sözleşmeyi ifade etmek üzere kullanılmaktadır. Anonim şirketlerde esas sözleşme, limited, kolektif, komandit ve şahıs şirketlerinde ise şirket sözleşmesi olarak da anılan şirket ana sözleşmesinde şirketin kuruluşu ve işleyişine ilişkin temel bilgilerin yer alması, yabancı ülkelerle ticaret yapan şirketler için tercüme ihtiyacının gündeme gelmesine neden olmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, 65 ülke ile olan işbirliğinin avantajlarından yararlanarak şirket ana sözleşmelerinin çevirilerini üstün tercüme kalitesi ile gerçekleştirmekte ve hızlı çeviri teslimi imkânı sunmaktadır.

Şirket ana sözleşmelerinin tercüme edilmesinde; şirketin ticari unvanı, merkezi, faaliyet konusu ve kuruculara ilişkin bilgiler başta olmak üzere diğer tüm bilgilerin de doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edilmesi büyük önem taşımaktadır. Hedef Tercüme’nin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme konusunda uzman tercümanları tarafından yapılan şirket ana sözleşmesi tercümeleri her kurumda kabul görmektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarında çok hızlı ve kaliteli çözümlerle karşınıza çıkan büromuz, şirketin faaliyet alanı fark etmeksizin her tür şirket ana sözleşmesinin tercümesi konusunda web sitesi, e-posta ya da Whatsapp gibi iletişim yöntemlerini kullanarak 7/24 aralıksız sizlere yardımcı olmakta ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine teslim yapmaktadır.

İletişim

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top