Şirket Tüzüğü Çevirisi

Şirket ana sözleşmesi olarak da anılan şirket tüzüğü; şirketlerin kuruluşu sırasında resmi makamlara bildirilmesi gereken bilgileri içermektedir. Şirketin ticari unvanı, merkez, faaliyet kolu ve kuruculara ait bilgilerin yanı sıra şirketin ne şekilde temsil edileceği ve temsile yetkili kişiler ve karın dağıtımı gibi konular da şirket tüzüğünde yer almak zorundadır. Limited, kolektif, komandit ve şahıs şirketleri ile anonim şirketler de dahi tüm şirketlerin kuruluş ve işleyişine ilişkin tüm bilgilerin bulunduğu şirket tüzüklerinin tercüme edilmesi dış ticaret işlemlerinde önem kazanmaktadır. Yabancı ülkelerle ticaret yapan şirketlerin şirket tüzüğü çevirisi ihtiyaçları Hedef Tercüme’nin bütün dillerde ve tekniklerde tercüme konusunda uzmanlık kazanmış deneyimli tercümanları tarafından gizlilik ve güvenlik garantisiyle yapılmaktadır.

Hedef Tercüme Bürosu olarak şirket tüzüğü çevirisi için özen ve dikkat gerektiğinin bilinciyle hareket etmekte ve müşterilerimizin acil tercüme ihtiyaçlarına da 7/24 çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek başarılarına destek olmaya çalışmaktayız. Şirket ana tüzüğü çevirisi ile ilgili büromuza ulaşan talepler dakikalar içerisinde fiyatlandırılmakta ve ihtiyaç halinde hızlı çeviri teslimi yapılmaktadır. Tüm çalışmalarında olduğu gibi iletişim konusunda da teknolojinin tüm olanaklarından yararlanan Hedef Tercüme’ye telefonda, e-posta adresinden veya web sitesinde bulunan online destek sisteminden ulaşabileceğiniz gibi cep telefonlarından kullanılan Whatsapp uygulaması ile de ulaşabilir ve tercüme ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlarla müşterilerimize şirket tüzüğü çevirisi konusunda da üstün tercüme kalitesi ile yardımcı olmaktayız.

İletişim

Şirket Tüzüğü Çevirisi

Şirket Tüzüğü Çevirisi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top