fbpx

Şirket Tüzüğü Çevirisi.

Şirket ana sözleşmesi olarak da anılan şirket tüzüğü; şirketlerin kuruluşu sırasında resmi makamlara bildirilmesi gereken bilgileri içermektedir. Şirketin ticari unvanı, merkez, faaliyet kolu ve kuruculara ait bilgilerin yanı sıra şirketin ne şekilde temsil edileceği ve temsile yetkili kişiler ve karın dağıtımı gibi konular da şirket tüzüğünde yer almak zorundadır. Limited, kolektif, komandit ve şahıs şirketleri ile anonim şirketler de dahi tüm şirketlerin kuruluş ve işleyişine ilişkin tüm bilgilerin bulunduğu şirket tüzüklerinin tercüme edilmesi dış ticaret işlemlerinde önem kazanmaktadır. Yabancı ülkelerle ticaret yapan şirketlerin şirket tüzüğü çevirisi ihtiyaçları Hedef Tercüme’nin bütün dillerde ve tekniklerde tercüme konusunda uzmanlık kazanmış deneyimli tercümanları tarafından gizlilik ve güvenlik garantisiyle yapılmaktadır.

Hedef Tercüme Bürosu olarak şirket tüzüğü çevirisi için özen ve dikkat gerektiğinin bilinciyle hareket etmekte ve müşterilerimizin acil tercüme ihtiyaçlarına da 7/24 çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek başarılarına destek olmaya çalışmaktayız. Şirket ana tüzüğü çevirisi ile ilgili büromuza ulaşan talepler dakikalar içerisinde fiyatlandırılmakta ve ihtiyaç halinde hızlı çeviri teslimi yapılmaktadır. Tüm çalışmalarında olduğu gibi iletişim konusunda da teknolojinin tüm olanaklarından yararlanan Hedef Tercüme’ye telefonda, e-posta adresinden veya web sitesinde bulunan online destek sisteminden ulaşabileceğiniz gibi cep telefonlarından kullanılan Whatsapp uygulaması ile de ulaşabilir ve tercüme ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlarla müşterilerimize şirket tüzüğü çevirisi konusunda da üstün tercüme kalitesi ile yardımcı olmaktayız.

İletişim

Şirket Tüzüğü Çevirisi

Şirket Tüzüğü Çevirisi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top