Sırpça Tercüme

sirpca-tercumeDünyada çok sayıda farklı dil bulunmaktadır. Bazı dilleri her gün duyabiliyoruz, bazı dilleri ise hiç duymuyoruz ve gerçekten varlığını bile bilemediğimiz birçok dille karşılaşabiliyoruz. Hayatımızda belki sadece birkaç sefer duyabileceğimiz dillerden biri de Sırpça’dır. Bu dil, Slav ülkesinin resmi dilidir ve çok sayıda Sırpça tercüme bürosu bu dilde çeviriler yapmaktadır. Sırpça tercüme birçok yerde kullanılmaktadır, fakat bazı dillerde olduğu gibi konuşmalarda çok fazla yer verilen bir dil değildir. İngilizce veya Almanca gibi dünyanın her yerinde kullanılabilen ya da rastlanılan bir dil özelliğine sahip değildir.

Sırpça Tercüme Fiyatları

Türkçe – Sırpça Tercüme

32 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Sırpça – Türkçe Tercüme

32 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

sirpca-tercumeSırpça  tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Sırpça  metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Sırpça  tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Sırpça  tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Sırpça  tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Sırpça  çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Sırpça  – Türkçe  32 TL

Türkçe – Sırpça   32 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Sırpça  tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Sırpça  tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Sırpça Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Sırpça Tercüme 99%
  Sırpça & Türkçe Tercüme 97%
  Sırpça Sözlü Tercüme 90%
  Sırpça Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Sırpça Dili Hakkında

  Sırpça dili nerede kullanılıyor veya öğrenmesi zor mu diye sorular için şöyle bilgi verilebilir;  bu tamamen kişilere bağlı bir durumdur. Sırpça dili her yerde öğrenmeniz mümkündür. Özellikle günümüzde internet kullanılarak birçok bilgiye sahip olunabilmektedir. Sırpça çok fazla kullanılan bir dil olmadığından, dili bilen kişi sayısı çok fazla değildir. Fakat Slav ülkelerine gittiğinizde, bolca duyabileceğiniz ve hatta Sırpçayı öğrenmeden gittiğinizde fazlasıyla pişmanlık duyabileceğiniz bir dildir. Özellikle Sırbistan ve Hırvatistan’da bu dile rastlamanız mümkündür. Bu dilin kendine ait bir havası vardır. Sadece bu dile ait olan ve başka yerlerde duymayacağınız, özellikleri bulunmaktadır. Bu sebeple Slav ülkelerine gittiğinizde, mutlaka bir tercümana ihtiyaç duyarsınız. Çünkü, başka herhangi bir dille benzerliği bulunmamaktadır.

  Tercüme büroları çoğunlukla dünyada bulunan bütün dillerle ilgili çeviri yapabilmektedir. Bu nedenle her dilde çeviri yapabilen personellere sahiptir. Sizlere bu konuda en iyi desteği sağlayan Hedef Tercümanlık büroları, dünyanın bütün dilleriyle ilgili çeviri yapabilmektedir. Her biri kendi alanında uzman olan personelleri sayesinde, çeviri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde sağlamaktadır. Çeviri yapabilmek, dünyanın en zor mesleklerinden biridir. Çünkü her dilin kendi yapısı ve özellikleri farklıdır. Bu alanda nitelikli insanlar yetiştirebilmek amacıyla, üniversitelerin tercümanlık bölümleri mevcuttur. Firmamızın bütün personelleri tercümanlık bölümü mezunu olup, kendilerini sürekli eğitmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Bu sayede büromuz, sektörün en çok tercih edilen tercümanlık bürosu olmuştur.

  Türkler için Sırpça dilini öğrenmek aslında çok da zor değildir, çünkü Türkçe ve bu dil arasında kelimeler açısından benzerlikler bulunmaktadır. Bazı örnekler vermek gerekirse; Türkçe’de yastık dediğimiz kelime, bu dilde jastuk olarak ifade edilmektedir. Bunun haricinde Türkçe’de olan bakır kelimesi, bu dilde bakar olarak ifade edilmektedir. Dolayısıyla dikkatli dinlediğimizde, çok fazla tercüme etmeye gerek duymadığımız bir dildir, fakat elbette diğer ülkelerde bulunan bireyler ve şirketler, bu dil için mutlaka bir Sırpça Tercümanlık bürosundan yardım almaya ihtiyaç duyacaktır. Tercümanlık bürosu sadece yazılı ve sözel olarak çeviri işleriyle uğraşmamaktadır. Aynı zamanda tercümanlık ile ilgili yazılar yazmakta ve bunun dışında pek çok faaliyet de gerçekleştirmektedir.

  Hedef Tercüme Bürosu bugüne kadar, pek çok projede yer almış ve adından başarı ile söz ettirmeyi başarmıştır. Bu sayede kendilerini daha iyi kanıtlamışlar ve yaptıkları işlerin ne kadar kaliteli olduğunu göstermişlerdir. Bu bir tercümanlık bürosu için çok önemli bir harekettir. Birçok kişi için tercümanlık sadece bir dilden başka bir dile, bazı cümlelerin veya sohbetlerin çevrilmesi olarak anlaşılıyor, fakat bunu yanlış yaptığınızda, nasıl sonuçların ortaya çıkabileceğini tahmin edebilir misiniz? Tercümanlık hiçbir zaman hata kabul etmeyecek bir meslektir. Elbette bazen cümle veya kelime kullanımında hatalar yapabilmekteyiz, fakat bunların dışında başka hatayı asla kabul etmeyecek bir sektördür. Bu işi meslek olarak devam ettirebilmeniz için, bir tercüme bürosuna girmeden önce, kendinizi çok iyi kanıtlamanız gerekmektedir.

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top