fbpx

Sözleşme Çevirisi.

Sözleşmeler birçok anlamda önemli belgelerdir. Yurtdışı bağlantılı sözleşmeler için mutlaka Sözleşme Çevirisi yaptırmanız gerekecektir. Ayrıca yasal sözleşmeler tarafların üstlendikleri yükümlülükleri içeren yazılı belgelerdir. Bu belgelerin tercümesi hazırlanarak imzalandığında taraflar arasında yasal olarak tüm şartların kabul edildiği bilinmektedir.

Hedef Tercüme olarak sizlere en hızlı teslimat garantisi ve uygun fiyatlarla Sözleşme Çevirisi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca alacağınız tüm hizmetler firmamızın gizlilik ve güvenlik garantisi altındadır. Bu anlamda Hedef Tercümenin uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde yüksek çeviri kalitesiyle hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca bu hizmetleri sunarken web sitemiz üzerinden Online Chat desteği de veriyoruz. Teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak mobil destek alanında da elde etmeniz gereken tüm bilgileri sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Firmamız üzerinden alacağınız tüm hizmetleri ücretsiz kargo ile gönderiyor ve dakikalar içerisinde fiyatlandırma sistemimiz sayesinde sizlere yüksek çeviri kalitesi garantisi veriyoruz. Sözleşme Çevirisi ve diğer tüm çeviri hizmetleri için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak ve siparişlerinizi vermektir.

Firmamız 65 ülke ile iş birliği içerisinde olduğundan dolayı dünyanın tüm dillerine hâkimdir ve bu konuda noter onaylı çeviri hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızda yer alan Full time çevirmenler ile birlikte en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde sunduğumuz tercüme işlemleri ayrıca güvenlik ve gizlilik garantisi altında müşterilerimizle uzun yıllardan beri paylaşmaya devam ediyoruz.

İletişim

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme Çevirisi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top