Sözleşme Çevirisi

Sözleşmeler birçok anlamda önemli belgelerdir. Yurtdışı bağlantılı sözleşmeler için mutlaka Sözleşme Çevirisi yaptırmanız gerekecektir. Ayrıca yasal sözleşmeler tarafların üstlendikleri yükümlülükleri içeren yazılı belgelerdir. Bu belgelerin tercümesi hazırlanarak imzalandığında taraflar arasında yasal olarak tüm şartların kabul edildiği bilinmektedir.

Hedef Tercüme olarak sizlere en hızlı teslimat garantisi ve uygun fiyatlarla Sözleşme Çevirisi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca alacağınız tüm hizmetler firmamızın gizlilik ve güvenlik garantisi altındadır. Bu anlamda Hedef Tercümenin uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde yüksek çeviri kalitesiyle hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bu hizmetleri sunarken web sitemiz üzerinden Online Chat desteği de veriyoruz. Teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak mobil destek alanında da elde etmeniz gereken tüm bilgileri sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız üzerinden alacağınız tüm hizmetleri ücretsiz kargo ile gönderiyor ve dakikalar içerisinde fiyatlandırma sistemimiz sayesinde sizlere yüksek çeviri kalitesi garantisi veriyoruz. Sözleşme Çevirisi ve diğer tüm çeviri hizmetleri için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak ve siparişlerinizi vermektir.

Firmamız 65 ülke ile iş birliği içerisinde olduğundan dolayı dünyanın tüm dillerine hâkimdir ve bu konuda noter onaylı çeviri hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızda yer alan Full time çevirmenler ile birlikte en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde sunduğumuz tercüme işlemleri ayrıca güvenlik ve gizlilik garantisi altında müşterilerimizle uzun yıllardan beri paylaşmaya devam ediyoruz.

İletişim

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme Çevirisi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top