Slide

Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri Ltd. Şti. olarak tercüme hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimizden gelen sorular doğrultusunda, en çok merak edilen konularak bu alandan yanıt veriyoruz.

Yazılı tercüme konusunda en çok sorulan sorular

2002 yılının son çeyreğinden bugüne faaliyet gösteren Hedef Tercüme, bugün Türkiye’nin 81 ilinde ve Dünya’nın birçok bölgesine tercüme hizmeti sunan büyük bir kuruluş haline gelmiştir. Şu anda şirket bünyesinde bulunan tam zamanlı tercümanlar ve destek ekibi ile günün her saatinde tüm tercüme türlerinde hizmet sunabilmektedir.
Hedef tercüme şirket politikası olarak, göndermiş olduğunuz çevirilerinize özel bir proje koordinatörü atanır. Tercümanlarımızın görüşleri alınarak mümkün olan en kısa sürede tamamlanacak tarih belirlenir. Ortalama olarak 1 sayfalık tercümeleriniz 1 saatte teslim edilmektedir. Teslim tarihi sizlere iletilir. Projeleriniz zamanında teslim edilir.
Sizlerin isteği doğrultusunda tamamlanmış olan projeleriniz e-mail, kargo, hızlı kurye veya talep ettiğiniz herhangi bir ulaşım yöntemi ile sizlere teslim edilir.
Tercüme dosyalarınızın ücretlendirilmesinde 1.000 karakterlik ücretlendirme söz konusudur. Fiyat tablomuzda açıkladığımız net fiyatlar baz alınarak toplam maliyetiniz hesaplanır. Son olarak K.D.V. dahil edilerek proje teklif dosyası sizlere iletilir.
Şirketimiz genel olarak banka havalesi sistemi ile çalışmaktadır. Paypal ve kredi kartı ödemesi gibi çözümlerimiz de bulunmaktadır.
Gönderdiğiniz belgelerin terminoloji analizi yapılarak teknik, hukuki, tıbbi veya diğer alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarımızdan oluşan, bir proje ekibi kurulur. Tercümenizin teknik diline hakim bir tercüman mutlaka bu ekipte yer almaktadır. Proje ekibi tarafından bitirilen çeviriniz farklı tercümanlarımızca redaktesi yapılır ve gerekli yerler düzeltilir. Son kontrol süreci projede yer alan tercümanlarımız tarafından yapılır. Şirketimiz bünyesinde ki grafiker ve editör arkadaşlarca tercümenizin gönderdiğiniz formatla aynı şekilde olması sağlanır. Gönderdiğiniz dosyanın bire bir aynısı olacak şekilde tarafınıza teslim edilir. Bu noktada %100 müşteri memnuniyeti felsefemiz ile hizmet sunmaktayız.
Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri projelerinde görev alan tüm tercümanlarımız merkez ofisimizde tam zamanlı olarak istihdam edilmekte olup, bu alanda şirket içinde geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile tercüme projenize en uygun uzmanlık alanı belirlenerek, mükemmel kalitede tercümeler ediyoruz.

 

Back to Top