fbpx

Taahhütname Çevirisi.

Gerçek kişiler için taahhütname; bir işin yapılması, bir şeyin teslimi gibi konularda, kişinin işin yapımı ya da teslimini kendi ad ve hesabına üstlendiğini belirtmek amacıyla düzenlenen belgeleri ifade etmektedir. Şirket söz konusunda olduğunda ise taahhütnamenin ama ve kapsamı değişmekte ve farklı bir uygulamayla karşılaşılmaktadır.

Bir şirketin veya unvanın Ticaret Sicil Müdürlükleri’nden tescilinin istenmesi halinde tescili isteyen gerçek veya tüzel kişilerden ya da yetkilendirilmiş kişilerden istenen belgelere taahhütname adı verilmektedir. Taahhütnamede tescili istenen şirket ya da unvana ilişkin bilgiler yer almakta ve bilgilerin doğru olduğu, doğru olmamasının ispatı halinde tüm sorumluluğun taahhütnamede imzası bulunan kişiye ait olduğu ifadesinin kullanılması zorunludur. Şirket kuruluşu aşamasında verilen taahhütnamenin çevirisi ise dış ticaret işlemlerinde gerekli olmaktadır.

Hedef Tercüme Bürosu, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimi ile firmaların taahhütname çevirisi ihtiyaçlarını da üstün tercüme kalitesiyle karşılamakta ve gerektiğinde yeminli tercüme hizmeti de sağlamaktadır. 65 ülke ile işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdüren Hedef Tercüme, tam zamanlı çalışan tercümanları ile acil çeviri ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerinin her konuda çözüm ortağı haline gelmektedir.

Web sitesi, e-posta ve Whatsapp gibi iletişim teknolojilerini de kullanarak müşterileri ile iletişim kolaylığı sağlayan, gizlilik ve güvenlik garantisiyle çalışan firmamız, ihtiyaç halinde müşterilerine hızlı çeviri teslimi, ücretsiz kargo gibi imkânlar da sağlamaktadır.

İletişim

Taahhütname Çevirisi

Taahhütname Çevirisi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top