Taahhütname Çevirisi

Gerçek kişiler için taahhütname; bir işin yapılması, bir şeyin teslimi gibi konularda, kişinin işin yapımı ya da teslimini kendi ad ve hesabına üstlendiğini belirtmek amacıyla düzenlenen belgeleri ifade etmektedir. Şirket söz konusunda olduğunda ise taahhütnamenin ama ve kapsamı değişmekte ve farklı bir uygulamayla karşılaşılmaktadır. Bir şirketin veya unvanın Ticaret Sicil Müdürlükleri’nden tescilinin istenmesi halinde tescili isteyen gerçek veya tüzel kişilerden ya da yetkilendirilmiş kişilerden istenen belgelere taahhütname adı verilmektedir. Taahhütnamede tescili istenen şirket ya da unvana ilişkin bilgiler yer almakta ve bilgilerin doğru olduğu, doğru olmamasının ispatı halinde tüm sorumluluğun taahhütnamede imzası bulunan kişiye ait olduğu ifadesinin kullanılması zorunludur. Şirket kuruluşu aşamasında verilen taahhütnamenin çevirisi ise dış ticaret işlemlerinde gerekli olmaktadır.

Hedef Tercüme Bürosu, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimi ile firmaların taahhütname çevirisi ihtiyaçlarını da üstün tercüme kalitesiyle karşılamakta ve gerektiğinde yeminli tercüme hizmeti de sağlamaktadır. 65 ülke ile işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdüren Hedef Tercüme, tam zamanlı çalışan tercümanları ile acil çeviri ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerinin her konuda çözüm ortağı haline gelmektedir. Web sitesi, e-posta ve Whatsapp gibi iletişim teknolojilerini de kullanarak müşterileri ile iletişim kolaylığı sağlayan, gizlilik ve güvenlik garantisiyle çalışan firmamız, ihtiyaç halinde müşterilerine hızlı çeviri teslimi, ücretsiz kargo gibi imkânlar da sağlamaktadır.

İletişim

Taahhütname Çevirisi

Taahhütname Çevirisi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top