fbpx

Talepname Tercümesi.

Talepname, uluslararası adli yardımlaşma kuralları çerçevesinde yabancı ülkelerin yetkili makamlarına gönderilecek olan tebligat talebine, talep eden makamın bilgileri ve taleplerin yerine getirilmesi için gerekli olan diğer evrakları içermektedir. Talep yazıları da yurt dışına gönderileceği zaman talepname tercümesi yapılması gerekir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak tüm resmi belgelerin çeviri işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştiriyor ve sizlere ücretsiz kargo ile ulaştırıyoruz. Bu konudaki tecrübelerimizle birlikte uzman tercümanların Full time olarak çalışması sonucunda kusursuz bir tercüme hizmeti verilmektedir. Dileyen müşterilerimiz dakikalar içerisinde fiyatlandırma alırken aynı zamanda hızlı teslimat ve uygun fiyatlardan da yararlanabilmektedir.

Çünkü tüm çevirilerimiz yüksek çeviri kalitesi kapsamında değerlendirilir ve sizlere kısa sürede gönderilir. Firmamızın bir diğer özelliği de 65 ülke ile iş birliği içinde olmasıdır. Bu kapsamda tüm dünya dil ve tekniklerinde tercüme yapabiliyor ve üstün tercüme kalitesini sizlerle buluşturabiliyoruz. Talepname tercümesi gibi özen isteyen farklı tüm tercümelerinizde dünyanın her yerinden bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hedef Tercüme olarak sunduğumuz imkânlar tamamen müşterilerimizin memnuniyeti içindir. Bu konuda telefon üzerinden bilgiler alabilir ya da sitemizde yer alan online chat desteğini kullanabilirsiniz.

Bu sayede fiyatlarımız ve hizmet politikamız hakkında daha detaylı bilgilere sahip olarak hizmet alabilirsiniz. Hedef Tercüme‘den alacağınız tüm hizmetler firmamızın güvenlik ve gizlilik garantisi altında sunulur. Bu yüzden ülkenin her bölgesine hızlı teslimat gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İletişim

Talepname Tercümesi

Talepname Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top