Talepname Tercümesi

Talepname, uluslararası adli yardımlaşma kuralları çerçevesinde yabancı ülkelerin yetkili makamlarına gönderilecek olan tebligat talebine, talep eden makamın bilgileri ve taleplerin yerine getirilmesi için gerekli olan diğer evrakları içermektedir. Talep yazıları da yurt dışına gönderileceği zaman talepname tercümesi yapılması gerekir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak tüm resmi belgelerin çeviri işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştiriyor ve sizlere ücretsiz kargo ile ulaştırıyoruz. Bu konudaki tecrübelerimizle birlikte uzman tercümanların Full time olarak çalışması sonucunda kusursuz bir tercüme hizmeti verilmektedir. Dileyen müşterilerimiz dakikalar içerisinde fiyatlandırma alırken aynı zamanda hızlı teslimat ve uygun fiyatlardan da yararlanabilmektedir. Çünkü tüm çevirilerimiz yüksek çeviri kalitesi kapsamında değerlendirilir ve sizlere kısa sürede gönderilir. Firmamızın bir diğer özelliği de 65 ülke ile iş birliği içinde olmasıdır. Bu kapsamda tüm dünya dil ve tekniklerinde tercüme yapabiliyor ve üstün tercüme kalitesini sizlerle buluşturabiliyoruz. Talepname tercümesi gibi özen isteyen farklı tüm tercümelerinizde dünyanın her yerinden bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hedef Tercüme olarak sunduğumuz imkânlar tamamen müşterilerimizin memnuniyeti içindir. Bu konuda telefon üzerinden bilgiler alabilir ya da sitemizde yer alan online chat desteğini kullanabilirsiniz. Bu sayede fiyatlarımız ve hizmet politikamız hakkında daha detaylı bilgilere sahip olarak hizmet alabilirsiniz. Hedef Tercüme‘den alacağınız tüm hizmetler firmamızın güvenlik ve gizlilik garantisi altında sunulur. Bu yüzden ülkenin her bölgesine hızlı teslimat gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İletişim

Talepname Tercümesi

Talepname Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top