Tayca Tercüme

taycaTayland, bir Uzakdoğu ülkesidir ve orada kullanılan dillerden bir tanesi Tayca’dır. Bu dil, Tayland’ın resmi dili olarak kabul edilmiştir. Uzakdoğu dilleri genellikle birçok kişinin zorlandığı, fakat öğrenmeye heves ettiği dillerdir. Tayca, Çince ve Japonca gibi diller, özellikle ticari dünyada çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu dili öğrenmek ve anlayabilmek kolay değildir. Bu dille ilgili çeviri yapılmasına ihtiyaç duyduğunuzda başvuracağınız kurum, tercüme büroları olacaktır. Tercüme bürosu bu dilden tutun da dünyanın bütün dilleri ile ilgili hizmet sunabilmektedir. Gerek sözlü gerekse yazılı olarak, bütün çeviri işlerini yapmaktadırlar. Eğer bu dille ilgili anlaşma sağlamak veya bu dil için çeviri yaptırmak istiyorsanız, internet aracılığı ile farklı tercüme bürolarına ulaşabilirsiniz. Eğer bu dile yatkınsanız veya bu dili daha iyi öğrenmek ve dilin inceliklerini anlamak isterseniz, bazı üniversitelerde bulunan Tayca dili ve edebiyatı veya tercümanlık bölümlerine başvurabilirsiniz.

Tayca Tercüme Fiyatları

Türkçe – Tayca Tercüme

68 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Tayca – Türkçe Tercüme

68 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

tayca Tayca  tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Tayca  metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Tayca  tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Tayca  tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Tayca  tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Tayca  çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Tayca  – Türkçe  68 TL

Türkçe – Tayca   68 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Tayca  tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Tayca  tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Tayca Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Tayca Tercüme 99%
  Tayca & Türkçe Tercüme 97%
  Tayca Sözlü Tercüme 90%
  Tayca Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Tercümanlığın Önemi

   Bir çevirmenin ana görevi, herhangi bir bilgiyi bir dilden başka bir dile çevirmektir ya da aktarmaktır. Bunun yanı sıra, bir tercümanın işi, bilgiyi doğru cümleler ve kelimeleri seçerek karşıya anlatmaktır. Yanlış anlaşılmalara ortam hazırlamayacak şekilde çeviri yapılması çok önemlidir. Günümüzün ticaret dünyasında, yurt sışı ile ithalat ve ihracat yapılması oldukça artmıştır. Pek çok firma yurt dışı ile bağlantıdadır ve buradaki şirketler ile anlaşma yapmaktadır. Bunun sonucunda da tercümanlığın önemi daha çok artmaktadır. Çünkü her dili konuşabilen veya her dilden anlayabilen, nitelikli tercüman bulmak oldukça zordur.

  Çevremizde çok sayda tercüme büroları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Hedef Tercüme bürosudur. Hedef Tercümanlık büroları, yılların tecrübesine sahip olan ve bugüne kadar yüzlerce müşteriye çevirmenlik hizmeti vermiş olan bir tercüme bürosudur. Hedef Tercüme hem sizlerin çeviri isteklerini en iyi şekilde karşılamakta hem de tercümanlığın ne kadar zor olduğunun farkında olarak bu işi yürütmektedir. Bir tercüme bürosunun alanında başarılı olabilmesi için, çevirmenlik ile ilgili bütün zorlukların ve sorunların farkında olarak ve bunlarla ilgili gerekli önlemleri alarak işlerini yürütebilmesi gerekir. Tercümanlık veya çevirmenlik adında geçen bu sektör çok seçici bir alandır. Müşteriler hangi tercüme bürosu ile çalışacağını çok dikkatle seçmektedir.

  Tayca dil birçok farklı yerlerde kullanılmaktadır. Uzakdoğu’ya ait bir dil olmasıyla, elbette yüzlerce kişinin ilgisini çekmektedir, fakat kimileri tayca dile çok yatkın olurken, kimileri ise sadece dinlemesini sevmektedir. Bu dili tercüme edebilmek, ciddi bir yetenek ister. Tay dilinde bazı önemli ve eksik bırakılmaması gereken özellikler vardır. Bu özellikler kullanılmadığı sürece, bu dil hiçbir şeye benzemez. Bu sebeple bütün tercüme büroları her zaman çevirilerini yaparken bu dile dikkatli bir şekilde yaklaşmakta, çeviri yaparken gerekli özeni göstermektedir. Dil öğrenmek veya bir dili konuşabilmek kolay değildir. Dil öğrenmek ve bilmek tamamen bir sanat işidir. Tercüme bürolarını, aslında bir nevi dil sanat merkezleri olarak görebilirsiniz.

  İşin içinde Uzakdoğu dilleri olunca, diller daha da bir sanatsal hale gelmektedir. Uzakdoğu dillerinde, Türkçede veya diğer alfabe kullanan dillerde olduğu gibi, harfler yoktur. Bu diller, tamamen heceler ve çizimlerden oluşmaktadır. Bu yüzden çevirmenler için de aslında bu tür dilleri tercüme etmek kolay olmamaktadır. Türkçe’de bir cümle, bu dilde birkaç cümle halini alabilmektedir veya tam tersi bile olabilmektedir. Bu derece zor anlaşılan ve tercümesi zor olan bir dil için en iyi çeviri desteğini, Hedef Tercüme bürosu sağlayacaktır. Siz de Tayca Tercüme ihtiyaçlarınız için en kaliteli desteği, en profesyonel şekilde sağlamak istiyorsanız, bu tercüme bürolarını tercih edebilirsiniz.

   

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top