Oops...
Slider with alias teknik destek not found.
Alanında uzman müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati sizlere dinliyor, sorunlarınıza hızlı çözümler üretmeye devam ediyorlar.x

Hizmetlerimiz Konusunda Aklınıza Takılan Tüm Sorunlara Aşağıdan Ulaşabilirsiniz!

Hedeftercume.com adresi üzerinden  tercüme siparişi verirken bir sorunla karşılaştığınızda, yaşadığınız problemi detaylı bir şekilde anlattığınız e-postanızı info@hedeftercume.com adresine gönderdiğiniz taktirde, yetkililerimiz sorununuzla hemen ilgileneceklerdir. Bunun yanında Müşteri hizmetleri temsilcimize 0 216 316 01 00 numaralı telefondan ulaşabilir, sorununuzu paylaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcimiz sorununuza en kısa sürede çözmeye çalışacaktır.
İnternet sitemiz tüm tarayıcı türlerinde test edilmiş olup, yeni sürüm olan tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde görüntülenmektedir. Bu noktada yaşadığınız tüm sorunlar için teknikdestek@hedeftercume.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri yetkililerimize her türlü istek, sorun ve şikâyetinizi belirttiğiniz e-postanızla info@hedeftercume.com adresinden ya da 0 216 316 01 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 
Back to Top