fbpx

Teknik Tercümelerde Uzmanlardan Yardım Alın

Teknik tercümeler genel anlamda tercümanın deneyimleri ile yüksek kaliteli çevirileri sunmak için gerçekleştirilir. Profesyonel tercümelerde doğru sonuçlara ulaşabilmek için en uygun tercümanlar ile çalışmak gerekmektedir.

Bu açıdan tercüme büroları için çevirinin içeriği oldukça önemlidir. Hedef Tercüme Bürosu olarak iş hayatından karşılaşılan ve oldukça fazla teknik terimler barındıran çevirilerde profesyonel yaklaşımlar sergiliyoruz.

 Profesyonel Teknik Tercüme Hizmetleri

Hız

Teknik tercümelerde hıza önem veriyoruz. Deneyimli tercümanlar sayesinde en kısa sürede teslim gerçekleştiriyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan teknik tercüme fiyatları ile en uygun çeviri hizmetlerini müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Teslimat

Türkiye içindeki kargo ücretlerini biz karşılıyoruz. İsterseniz mail, fax, hızlı kargo kurye ya da elden teslim alabilirsiniz.

Kalite

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile tercüme sektöründe bir adım öne çıktık. Teknik tercümelerde bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Teknik Tercümelerde Sektör Uzmanlıklarının Önemi

Teknik tercümeler oldukça geniş bir alanı kapsar. Her sektör içinde aynı teknik terimleri barındırmaz. Bu açıdan gönderdiğiniz projeleri sektör bakış açısı ile değerlendiriyoruz.

Havacılık sektöründen enerji sektörüne kadar çeşitli alanlarda uzmanlaşmış tercümalara sahibiz. Bu sadece en kaliteli sonuçlara en hızlı şekilde ulaşabiliryoruz.

Sektör Uzmanlıklarımız
 • Enerji sektörü
 • Sağlık sektörü
 • Lojistik
 • Bilişm teknolojileri
 • Gıda sektörü
 • Turizm sektörü
 • Telekomünikasyon
 • Ve tüm sektörlerde profesyonel tercüme hizmetleri sağlıyoruz.

Dakikalar İçerisinde Teklif Alın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Teknik Tercüme Fiyatları

Türkçe – İngilizce Teknik Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Teknik Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.
Teknik Tercümelerde Deneyim

Teknik Tercümelerde Deneyim Neden Önemlidir?

Teknik tercümeleri gerçekleştiren tercümanlar için en önemli rehber bilgi birikimleridir. Çevirinin gerçekleştiği alanlardaki iş deneyimi bulunan tercümanlar bilgi birikimleri sayesinde en hızlı şekilde doğru sonuçlara ulaşabilirler.

Bu açıdan Hedef Tercüme Bürosu olarak tercümenin gerçekleşeceği alanlarda iş deneyimi bulanan teknik terimlerde geniş kelime haznesine sahip tercümanlar ile sizler için bir ekip oluşturuyoruz.

Noter Yeminli Teknik Tercümeler

Noter yeminli tercümelerin sadece resmi belgeler için gerekli olduğu kanısı vardır. Fakat istendiği taktirde tüm çeviri işlemlerinde noter yemini veya apostil işlemleri uygulanabilmektedir.

Teknik tercümelerde hata payı yoktur. Çünkü çeviri gerçekleştirilen metinler bir makinanın güvenlik talimatları olabilir. Bu açıdan firmaların tercümenin güvenilirliğini sağlamak istemesi oldukça sıradan bir yaklaşımdır.

Noter Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme Aşamaları
Back to Top