Tercüme sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz!

Tercüme sektörüne girmiş olduğumuz 2005 yılından bugüne kadar yapmış olduğumuz teknolojik ve insan kaynakları yatırımları ile adımızdan sıklıkla söz ettirmeye devam etmekteyiz. 2013 ve 2014 yıllarında yakalamış olduğumuz başarıyı sürdürmeye devam eden ekibimiz tercüme hizmetleri alanında Türkiye’nin lider kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu yazımızda Hedef tercüme ailesi olarak son dönmlerde yapmış olduğumuz yatırımlar hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Sektörde adımızı ilk duyurmaya başladığımız yıllardan bugüne profesyonel anlamda kurumsal tercüme çözümlerini sizlerle buluşturan şirketimizin, Türkiye piyasasında kazanmış olduğu bu büyük başarıyı şüphesiz ki ekibimize borçluyuz. Kalite, hız ve güven algısından taviz vermeden en kaliteleri tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturmak için gece gündüz çalışan şirketimizin bu alanda yapmış olduğu yatırımlara hem birlikte göz atalım.

Tercüme sektöründe yaptığımız yatırımlara genel bakış

Tercüme hizmetleri alanında günden güne kendini yenileyen ve geliştiren firmamız bu alanda sunmakta olduğu çözümler ile gerek yurtiçi, gerekse de yurtdışı piyasa da adından sıklıkla söz ettirmektedir. Bu noktada sunmakta olduğumuz çözümler ile binlerce mutlu müşteri edinmeyi başaran firmamızın sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için gerçekleştirmiş olduğu yatırımlara gelin hep birlikte göz atalım.

  • Tercüme ve dil hizmetleri sektörünün sürekli gelişen ve değişen bir olgu olduğunun farkında olan firmamız, dil hizmetleri sektöründe başarıyı yakalayabilmek için ilk kuralın güncel teknolojiye yatırım yapmak olduğunun farkındadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz 100.000$’ın üzerinde ki teknolojik alt yapı yatırımımız ile sektörün aydınlık yüzü olmaya devam ediyoruz.
  • Başarılı bir tercüme projesinin ilk adımlarından birisinin uluslararası standartlara ve ergonomi kurallarına uygun bir ofis tasarımından geçtiğinin farkında olan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ailesibu alanda yapmış olduğu 10 binlerce dolarlık yatırım ile tercüman ve koordinatörlerinin çalışma standartlarını uluslararası normların üzerine çıkartmış durumdadır.
  • Diğer tercüme firmalarının aksine tercümanlarını İngilizce, Almanca gibi dillerde uzmnalıklarına ayırmayan firmamız bu alanda uygulamaya koymuş olduğu tıbbi, teknik, hukuki gibi birçok alanda uzmanlık gerektiren alanda, uygulamaya koymuş olduğu departman sistemi ile kusursuz projeler ortaya koymaya devam etti.

Başarının tesadüf olmadığına inanan yönetim kadromuz ve ekibimiz ile tercüme sektörünün gülen yüzü olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bugüne kadar bizlere duydukları güven için binlerce müşterimiz ve onlarca çalışanımıza teşekkürü birer borç biliriz.