tercüme türleri

Yazılı ve sözlü olmak üzere tüm tercüme türlerinde uygun fiyatlı ve kaliteli tercüme hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Hedef tercüme olarak geliştirmiş olduğumuz özel çözümler ile her geçen gün müşteri portföyümüzü arttırmakta ve en uygun çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Kaliteli tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile bir araya getiren firmamız bu alanda Türkiye ve Dünya’nın önde gelen firmaları ile çalışmaktadır. Otomotiv çevirilerinden, tıbbi tercümelere kadar birçok alanda uygun fiyatlı çözümlerimiz için bizi takip etmeye devam edin.

Hizmet Sunmakta Olduğumuz Tercüme Türleri

Yazılı Tercüme Hizmetlerimiz

Yazılı tercüme konusunda sunmakta olduğumuz hizmetler ile alanında uzman bir kuruluş haline gelen firmamız, bu alanda harmanladığı düşük fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile müşterilerine sorunsuz tercüme hizmeti sunmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlar ile arayan müşterilerimizin vazgeçilmesi haline gelen hedef tercüme bu noktada sunmakta olduğu çözümler ile her geçen gün çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.

Teknik Tercüme Hizmeti

teknik tercüme hizmetiTeknik tercüme alanında sunmakta olduğumuz çözümler ile otomotiv, katalog tercüme, ve makine çevirileri gibi birçok alanda üstün hizmetleri bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Kalite anlayışımız ile hemen tanışmak ve teknik tercüme hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için teknik tercüme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tıbbi Tercüme Hizmeti

tıbbi tercüme hizmetiTıbbi tercüme alanında sunmakta olduğumuz çözümler ile tıp alanındaki çeviri kapasitesini her geçen gün arttırmakta olan firmamız, şirket bünyesinde istihdam edilmekte olan tam zamanlı tıbbi tercüman kadrosu ile en uygun hizmetleri sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Tıbbi tercüme adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hukuki Tercüme Hizmeti

hukuki tercüme hizmetiHukuki tercüme alanında uzun yıllar boyunca çeşitli kurum ve kuruluşlarda hukuk alanında çalışmalar yürütmüş olan tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bu noktada sunmakta olduğumuz şirket sözleşmeleri ve mahkeme kararları gibi çevirleriniz de sunmakta olduğumuz hizmetleri için hukuki tercüme sayfamıza tıklayabilirsiniz.

 

Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz

Simultane Tercüme Hizmeti

simultane tercümeSimultane tercüme alanında alanında en az 15 yıl deneyimli simultane tercümanlarımız ile en uygun hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Konferanslarınız, seminerleriniz gibi birçok alanda sunmakta olduğumuz üstün hizmet politikamız ile hemen tanışmak ve bilgi almak için simultane tercüme sayfasına göz atabilirsiniz. 

Ardıl Tercüme Hizmeti

ardil-tercumeArdıl tercüme alanında sunmakta olduğumuz hizmetler ile uzun yıllardan bugüne Türkiye’de güvenin adresi olmayı başaran firmamız bu alanda en uygun çözümleri sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Refakat Tercüme Hizmeti

refakat-tercumeRefakat tercüme bildiğiniz gibi yurt dışı konularınız ile birebir iletişim kurmanızı sağlayan en önemli etkenlerden birisidir. Refakat tercümesi konusunda sunduğumuz çözümler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve size özel avantajlardan yararlanmak için bizlere hemen ulaşın. 

 

Bütün Tercüme Türleri

 

Tercümede Lider

Hedef Tercüme Bürosu bütün dünya dillerinde tercüme hizmetini en üst kalitede sunmaktadır. Uluslararası kalitede tercüme hizmeti almak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Bütün belge türlerinde, her dil alanında ve bütün dünya dillerinde tercüme hizmeti vermekteyiz.
İletişim

Back to Top