Tıbbi Tercüme Alanında Lider Kuruluş!

tıbbi tercüme

Bildiğiniz gibi tercüme türleri arasında en önemli olarak gösterilebilecek bir diğer tercüme çeşidi de tıbbi tercüme olarak gösterilebilir. İnsan sağlığı ile doğrudan ve dolaylı olarak ilgili olan tıbbi tercüme konusunda daima güvenilir tercüme büroları ile çalışmanız gerekmektedir. Bu nokta da bünyemizde bulunan Türkiye ve Dünya’nın önemli sağlık projelerinde görev almış uzman doktor tercümanlarımız ile sizlere üst düzey tıbbi tercüme hizmetlerini sunmaktayız. Tıbbi tercümeler, medikal cihaz tercümeleri, akademik ve tez çevirileri gibi tıbbi tercüme alanının birçok alt kolunda faaliyet göstermekte olan Hedef Tercüme sizlerin tüm tercüme hizmetlerini günün hangi saati olursa olsun karşılamaya devam ediyor.

Tıbbi çeviri alanında profesyonellere güvenin!

tıbbi çeviriTıbbi tercüme konusunda siz değerli müşterilerimiz tarafından işini en iyi yapan tercüme bürosu olarak gösterilmenin vermiş olduğu güvenle, tercümelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tıbbi çeviri konusunda titiz ve özenli davranan ekibimiz tercümelerinizin aslına uygun ve %100 doğruluk oranı ile çevrilebilmesi için sürekli olarak çalışmaya devam etmekteler.

Bu nokta’da tıbbi çeviri ve tercüme hizmetlerimizden hemen yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterli.

Tıbbi Tercüme Fiyatları

Türkçe – İngilizce Tıbbi Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Tıbbi Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

İngilizce tercüme

Tıbbi tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en yüksek fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Tıbbi metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Tıbbi tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Tıbbi tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Tıbbi tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Tıbbi çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Tıbbi – Türkçe  9 TL

Türkçe – Tıbbi 9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Tıbbi tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Tıbbi tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Tıbbi Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Tıbbi Tercüme Uzmanlıklarımız

  Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
  İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
  İngilizce Sözlü Tercüme 90%
  İngilizce Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

   

  Back to Top