fbpx

Tıbbi Tercüme Alanında Lider Kuruluş!

Tercüme türleri arasında en önemli olarak gösterilebilecek bir diğer tercüme çeşidi de tıbbi tercümedir. İnsan sağlığı ile doğrudan ve dolaylı olarak ilgili olan tıbbi tercüme konusunda daima güvenilir tercüme büroları ile çalışmanız gerekmektedir.

Bu nokta da bünyemizde bulunan Türkiye ve Dünya’nın önemli sağlık projelerinde görev almış uzman doktor tercümanlarımız ile sizlere üst düzey tıbbi tercüme hizmetlerini sunmaktayız.

Tıbbi tercümeler, prospektüs tercümeleri, medikal cihaz tercümeleri, akademik ve tez çevirileri gibi tıbbi tercüme alanının birçok alt kolunda faaliyet göstermekte olan Hedef Tercüme sizlerin tüm tercüme ihtiyaçlarını günün hangi saati olursa olsun karşılamaya devam ediyor.

2 Madde İle Bilimsel Çevirinin Zorlukları

Yüksek Kalite

Tıbbi tercümeleri son derece ciddiye alıyoruz. Uzman kadromuz ile en kaliteli çevirileri müştirlerimize ulaştırıyoruz. En büyük hazinemiz olan sağlık konusunda defalarca okuma gerçekleştirerek çevirilerin doğruluğunu teyit ediyoruz.

Acil Tercüme

Tıbbi konularda kimi zaman acil tercüme istekleri de gelmektedir. Hastane tarafından beklenen dosyalar olabileceği hastane tarafından verilen dosyalar da kimi zaman hız önemlidir. Bu yüzden en kısa sürede çeviri imkanları sunuyoruz.

Hızlı Teslim

Teslimatın nasıl gerçekleşeceğini siz belirleyin. İster fax ya da mail yoluyla isterseniz kargo, hızlı kargo, kurye aracılığıyla istediğiniz yere dosyalarınızı iletebiliyoruz. Aynı zamanda Türkiye içi kargo ücretleri de tarafımızdan karşılanıyor.

 4 Madde İle Medikal Çeviride Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tıbbi Makaleler Hedef Tercüme Güvencesi Altında

Akademik tercüme hizmetlerimiz konu üzerine uzman olan tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Örneğin iletişim üzerine akademik tercüme yapan bir tercümandan tıbbi çevirilerinde yapılması beklenemez.

Bu açıdan en kaliteli sonuçlara en doğru tercüman seçimleri ile ulaşıyoruz. Tıbbi tercümelerde araştırma yazıları dahi olsa hata payının olmadığının farkındayız.

Akademik Tercüme

Tıbbi Alanda Sözlü Tercüme Hizmetleri

Tıbbi tercümelerde sadece yazılı tercüme hizmetleri sunmuyoruz. Aynı zamanda sözlü tercüme alınında bu zamana kadar oldukça fazla hizmetler verdik.

Hastane telefon görüşmelerinin yanı sıra tıbbi konularda yapılan toplantılar, seminerler ve her türden çoklu dilli organizasyon için tıbbi tercümelerde uzman kadromuzdan faydalanabilirsiniz.

Tıbbi tüm tercüme alanlarında yalnızca uzman tercümanlar ile çalışıyoruz. Bize gönderdiğiniz projelerin uzunluğunu önemsemeden yalnızca kalite odaklı çalışmalar yapmaktayız.

Sözlü tercümelerde simultane, ardıl, refakat, fısıltı, telekonferans gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Unutmayın sözlü tercümelerde sadece dili iyi bilmek yeterli değil aynı zamanda tercümanların konu üzerine de en az konuşmacı kadar hakimiyetinin olması gerekmektedir.

Sözlü Tercüme

Tıbbi Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tıbbi Tercüme Fiyatları

Türkçe – İngilizce Tıbbi Tercüme

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Tıbbi Tercüme

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.
 Tıbbi Tercümelerde Tüm Dosya Formatları İle Çalışıyoruz

Tıbbi Tercümelerde Tüm Dosya Formatları İle Çalışabilmekteyiz

Elinizde olan dosyaları bize ulaştırmanız yeterlidir. Hedef Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin dosya formatları için ekstradan çaba sarf etmelerini istemiyoruz.

Bu yüzden tüm dosya formatlarını açabilecek bir altyapıya sahibiz. İsterseniz bir fotoğraf gönderdiğinizde bile çalışmaya başlayabiliriz. Bozuk ses kayıtlarını bile düzeltip yazıya aktarabilecek deşifre programlarına sahibiz.

İstediğiniz dosya formatını bizlere söyleyin ve o dosya formatında teslim sağlayalım.

Back to Top