Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi.

Ticaret sicil gazetesi; bankaların ve şirketlerin sözleşmelerinin ve yönetim kurulu kararlarının yayınlandığı gazetedir. Ayrıca vize başvurularında da mutlaka olmalıdır. Yurt dışında iş alan şirketler çalışanlarını daha çok Türkiye’den temin ettikleri için bu firmaların ticaret sicil gazetesi örnekleri yeminli tercüme bürolarınca yapılan çeviri işlemleriyle hazırlanmalıdır.

Ticaret Sicil Gazetesi çevirisi işlemleriniz için Hedef Tercüme olarak sizlere hizmet veriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında tüm dünya dil ve tekniklerinde sizlere en iyi hizmeti sunarken yine en hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisiyle yardımcı olmaya devam ediyoruz. Alacağınız hizmetlerin tamamı firmamızca ücretsiz kargo yöntemiyle sizlere ulaştırılır ve dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak temin edilmektedir. Yüksek çeviri kalitesiyle birlikte Full time çalışan personellerimiz sizlere en son teknolojik imkânlardan yararlanarak hizmet aktarmaktadır. Ticaret Sicil Gazetesi çevirisi için bizlerle hemen iletişime geçebilir ve bu imkânlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Alacağınız tüm hizmetler ayrıca ücretsiz kargo ile dilediğiniz adrese gönderilir.

Hedef Tercüme Bürosu, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi ve diğer tüm resmi çevirileriniz için hizmetlerine devam ediyor. 65 ülke ile işbirliği içinde olduğumuzdan dolayı acil tercüme ihtiyaçlarınız çok kaliteli ve hızlı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu konuda bizlerle iletişime geçmek için ister telefondan isterseniz de Whatsapp uygulaması üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ya da online chat desteğimizden faydalanarak uzman tercümanlarımız ile bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İletişim

Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi

Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top