Ticari Yazışma Tercümesi.

Ticari yazışma çok geniş bir kavram olup, teknik, finansal ya da hukuki yazışmaları da kapsamaktadır. Ticari yazışma tercümesi dendiğinde; ticari değer taşıyan belgeler, sözleşmeler, şirketler arasında yapılan yazışmalar, raporlar, araştırmalar, analizler, ticari teklifler ve ihale dokümanları ilk akla gelen belgeler olmaktadır.

Ticari faaliyetlerde her biri ayrı ayrı önem taşıyan bu ticari belgelerin tercümesi ise; konularına göre uzmanlık gerektirmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin ticari yazışma tercümelerinde 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı tüm avantajlardan yararlanarak ve her biri alanında uzman full time çalışan tercümanlarımızın bilgi ve deneyimleri sayesinde sorunsuz ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmeti sunan Hedef Tercüme, yeminli tercüme taleplerine de yeminli tercümanları ile karşılık vermekte ve her konuda üstün tercüme kalitesini ön planda tutmaktadır.

Ticari yazışma tercümesi, metne sadık kalınması, ifadelerin doğru anlaşılması ve doğru tercüme edilmesi gibi konularda büyük dikkat ve özen gerektirmektedir. Tarafların ticari ilişkilerinin korunmasında büyük önem taşıyan ticari yazışma tercümesi, yazışmanın türüne göre finans, hukuk ya da teknik konularda uzmanlığı zorunluluk hale getirmektedir.

Teknik, finansal ve hukuki tercüme konusunda deneyimli kadrosuyla hizmet veren Hedef Tercüme, müşteri bilgilerinin gizlilik ve güvenliği konusunda da garanti vermektedir. Telefon, e-mail, whatsapp ve web sitemizdeki  online müşteri hizmeti aracılığıyla anında erişebileceğiniz firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermekte ve ihtiyaca göre tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.

İletişim

Ticari Yazışma Tercümesi

Ticari Yazışma Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top