Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi

Tır karnesi, uluslararası kara taşımacılığından dolayı ticaretin kolaylaşabilmesini sağlayan gümrük transit belgesidir. Eşyalar bu sayede tır karnesinin himayesinde gümrük idarelerinden varış noktasındaki gümrük idaresine kadar belirlenmiş bir prosedürle taşınır ve buna da Tır sözleşmesi adı verilir.

Tır karnelerinin farklı referans numaraları vardır ve uluslararası ticarette kullanılması gerekir. Yurtdışına çıkacağınız zaman ayrıca mutlaka Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi yapılması gerekmektedir. Çeviri alanındaki tecrübelerimiz ile birlikte bu çevirilerinizi tam zamanında ve kusursuz yaptırmak istiyorsanız Hedef Tercüme olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Dilediğiniz her dilde yapacağımız tercümeler ile çok daha hızlı bir şekilde hizmet almanızı sağlıyor ve %10m memnuniyet garantisi sunuyoruz. Firmamız hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisiyle yüksek çeviri hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamız ile iletişime geçmek isteyen müşterilerimiz bizlere Whatsapp uygulaması ile ulaşabilir ya da sitemiz üzerinden online chat desteği alarak çeviri hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir. Acil tercüme ihtiyaçlarınıza çok hızlı ve kaliteli çözümler arıyor ve Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi yaptırmak istiyorsanız Hedef Tercümenin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Tercüme büromuzda çalışan Full time personeller sayesinde sizlere en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Alacağınız tercüme hizmetlerinin tamamı da ücretsiz kargo ile adreslerinize ulaştırılmaktadır. Dakikalar içerisinde fiyatlandırma sunuyor ve bu konuda üstün tercüme kalitesi ile sektörde fark yaratmaya devam ederek tüm dünya dil ve tekniklerinde tercümeler yapmaya devam ediyoruz.

İletişim

Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi

Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top