fbpx

Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi.

Tır karnesi, uluslararası kara taşımacılığından dolayı ticaretin kolaylaşabilmesini sağlayan gümrük transit belgesidir. Eşyalar bu sayede tır karnesinin himayesinde gümrük idarelerinden varış noktasındaki gümrük idaresine kadar belirlenmiş bir prosedürle taşınır ve buna da Tır sözleşmesi adı verilir.

Tır karnelerinin farklı referans numaraları vardır ve uluslararası ticarette kullanılması gerekir. Yurtdışına çıkacağınız zaman ayrıca mutlaka Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi yapılması gerekmektedir. Çeviri alanındaki tecrübelerimiz ile birlikte bu çevirilerinizi tam zamanında ve kusursuz yaptırmak istiyorsanız Hedef Tercüme olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dilediğiniz her dilde yapacağımız tercümeler ile çok daha hızlı bir şekilde hizmet almanızı sağlıyor ve %10m memnuniyet garantisi sunuyoruz. Firmamız hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisiyle yüksek çeviri hizmeti vermektedir.

Ayrıca firmamız ile iletişime geçmek isteyen müşterilerimiz bizlere Whatsapp uygulaması ile ulaşabilir ya da sitemiz üzerinden online chat desteği alarak çeviri hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir. Acil tercüme ihtiyaçlarınıza çok hızlı ve kaliteli çözümler arıyor ve Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi yaptırmak istiyorsanız Hedef Tercümenin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Tercüme büromuzda çalışan Full time personeller sayesinde sizlere en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Alacağınız tercüme hizmetlerinin tamamı da ücretsiz kargo ile adreslerinize ulaştırılmaktadır. Dakikalar içerisinde fiyatlandırma sunuyor ve bu konuda üstün tercüme kalitesi ile sektörde fark yaratmaya devam ederek tüm dünya dil ve tekniklerinde tercümeler yapmaya devam ediyoruz.

İletişim

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top