Tiyatro Tercümesi

İnsanı, insana, insanla, insanca anlatma sanatı olarak ifade edilen tiyatro, bir sahne sanatıdır. Sahnede seyirciler önünde oyuncular tarafından sergilenen tiyatro eserlerinde duygular ve olaylar hareket ve konuşmalarla anlatılmaktadır. Dekor, kostüm, müzik, oyunculuk ve sahne düzeninin bir bütünlük sergilemesi gereken tiyatro oyunlarında, oyuncuların seslendirdikleri metnin önemi ise her şeyin önüne geçmektedir. Tiyatro oyunlarında, oyun yazarları tarafından yazılan güncel tiyatro metinleri kullanılabildiği gibi, dünya klasikleri olarak adlandırılan eserler de tiyatro sahnesine uyarlanabilmektedir. Tüm dünyada tanınan eserlerin Türkçe olarak sahnelenmesi durumunda oyun metninin tercümesi büyük önem kazanmaktadır. Metinde geçen ifadelerin, duyguları ve verilmek istenen mesajı en iyi ifade edilecek şekilde tercüme edilmesi gerekmektedir. Ciddi bir bilgi birikimi, deneyim ve uzmanlık gerektiren tiyatro tercümesi konusunda Hedef Tercüme Bürosunun full time çalışan tercümanları üstün tercüme kalitesiyle tiyatro eserlerini dilimize çevirmektedirler.

Yabancı eserlerin Türkçeye tercümesi gibi, Türkçe eserlerin dünya sahnelerinde gösterimine olanak sağlamak üzere farklı dillere tercümesine de ihtiyaç duyulabilmektedir. Hedef Tercüme olarak, başka dillerden Türkçeye ve Türkçeden diğer dillere çeviri konusunda bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde deneyim sahibi uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Tiyatro tercümesi zaman alan bir iş olmasına karşılık acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen firmamıza, iletişim teknolojisinin tüm imkânları ile ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tiyatro Tercümesi

Tiyatro Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top