fbpx

Tiyatro Tercümesi.

İnsanı, insana, insanla, insanca anlatma sanatı olarak ifade edilen tiyatro, bir sahne sanatıdır. Sahnede seyirciler önünde oyuncular tarafından sergilenen tiyatro eserlerinde duygular ve olaylar hareket ve konuşmalarla anlatılmaktadır.

Dekor, kostüm, müzik, oyunculuk ve sahne düzeninin bir bütünlük sergilemesi gereken tiyatro oyunlarında, oyuncuların seslendirdikleri metnin önemi ise her şeyin önüne geçmektedir. Tiyatro oyunlarında, oyun yazarları tarafından yazılan güncel tiyatro metinleri kullanılabildiği gibi, dünya klasikleri olarak adlandırılan eserler de tiyatro sahnesine uyarlanabilmektedir.

Tüm dünyada tanınan eserlerin Türkçe olarak sahnelenmesi durumunda oyun metninin tercümesi büyük önem kazanmaktadır. Metinde geçen ifadelerin, duyguları ve verilmek istenen mesajı en iyi ifade edilecek şekilde tercüme edilmesi gerekmektedir. Ciddi bir bilgi birikimi, deneyim ve uzmanlık gerektiren tiyatro tercümesi konusunda Hedef Tercüme Bürosunun full time çalışan tercümanları üstün tercüme kalitesiyle tiyatro eserlerini dilimize çevirmektedirler.

Yabancı eserlerin Türkçeye tercümesi gibi, Türkçe eserlerin dünya sahnelerinde gösterimine olanak sağlamak üzere farklı dillere tercümesine de ihtiyaç duyulabilmektedir. Hedef Tercüme olarak, başka dillerden Türkçeye ve Türkçeden diğer dillere çeviri konusunda bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde deneyim sahibi uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Tiyatro tercümesi zaman alan bir iş olmasına karşılık acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen firmamıza, iletişim teknolojisinin tüm imkânları ile ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tiyatro Tercümesi

Tiyatro Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top