fbpx

Profesyonel Türkçe Tercüme Hizmetleri

Altay dillerinden olan Türkçe dünya üzerinde 88 milyondan fazla insan tarafından konuşulur. Dünya da en çok konuşulan 20. dil olan Türkçe sondan eklemeli bir dildir. Geçmişte Orhun, Uygur, Arap alfabeleri ile yazılmasına karşın günümüzde Latin alfabesi ile yazıya aktarılmaktadır.

Klasik Latin alfabesinde var olmayan harflerden “ş”, “ç”, “ğ”, “ü”,“ö”, “İ” gibi harflerde kullanılmaktadır.

Hedef Tercüme olarak Türkçe İngilizce, İngilizce Türkçe, Türkçe İspanyolca, İspanyolca Türkçe, Arapça Türkçe, Türkçe Arapça gibi yüzlerce farklı kombinasyonda profesyonel tercüme hizmetleri sağlıyoruz.

7/24 İletişim

Teklif almak ya da devam eden projeleriniz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kalite

Her zaman en yüksek kaliteli çevirileri sunmak için deneyimli tercümanlar ve editörler ile çalışıyoruz.

Hız

Sizin için en doğru ekibi belirleyerek söz verdiğimiz süre içerisinde teslim gerçekleştiriyoruz.

Teslimat

Mail, fax, kargo, hızlı kargo, kurye istediğiniz şekilde teslim. Türkiye’de kargo masrafları da bizden.

Türkçe Sözlü Tercüme

Anlık çeviri olarak da adlandırılan sözlü tercümelerde tercümanın kelime haznesi, çabuk düşünme kabiliyeti, stres yönetimi oldukça önemlidir. Özellikle simultane gibi tercüme türlerinde tekrar dinlenme ihtimali olmadığı için tüm çeviri işlemleri saniyeler içinde gerçekleşir.

Saniyeler içinde en doğru kararı vermek zorunda olan tercümanın hata yapma payı yoktur. Bu yüzden iki dilde de anadili gibi konuşabilmek zorundadır.

Türkçe Yunanca ya da İngilizce Türkçe gibi hangi dillerde çeviri hizmeti istiyorsanız uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

En deneyimli tercümanları düzenleyeceğiniz organizasyonlara ulaştırıyoruz. Kaliteli ekipmanların da yardımı ile kusursuz bir iletişim kanalı oluşturuyoruz.

Sözlü Tercüme

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Deşifre Hizmetleri

Türkçe ses kayıtlarınızı son teknoloji programlar ile deşifre edebilmekteyiz. Yazıya aktarılan tüm metinleri istenilen dile çevirisini de gerçekleştiriyoruz.

En kotü ses kayıtlarını bile deşifre edebilmekteyiz. Hedef Tercüme Bürosu olarak dil ile ilgili tüm problemleri ortadan kaldırmak için çaba gösteriyoruz.

Akademik Tercüme

Türkçe’den İngilizce’ye veya istediğiniz herhangi bir dile akademik çeviride uzmanlaşmış tercümanlarımız sizlere yardımcı olabilir.

Akademik makalelerde veya araştırma konularında yabancı kaynaklardan çeviriler de gerçekleştiriyoruz. Bize 7/24 ulaşabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Türkçe Tercüme Fiyatları

Türkçe – İngilizce Tercüme

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Tercüme

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Sektör Uzmanlıklarına Önem Veriyoruz

Tıbbi, akademik, hukuki, teknik gibi tüm terminolojilerde sağladığımız hizmetlerin yanı sıra çalıştığınız sektörlerde de uzman tercüman kadromuz ile profesyonel yaklaşımlar sergiliyoruz.

Tüm teknik konularda yüksek doğruluk oranlı çevirilere ulaşmak için en doğru tercümanları belirliyoruz.

Türkçe Noter Yeminli Tercüme

Türkçe’den istediğiniz herhangi bir dile noter yeminli tercüme hizmeti veriyoruz. Üstelik en hızlı şekilde istediğiniz yere teslim sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Aynı zamanda apostil tasdiki istediğiniz taktirde de en hızlı şekilde apostil tasdik işlemleri de gerçekleştirmekteyiz.

Noter Yeminli Tercüme

Back to Top