Türkmence Tercüme

Türkmence çok eski bir dildir. Bu dil, Türkmenler tarafından kullanılan bir dil olup aynı zamanda eski Türkçeye bağlı bir dil olarak da kabul edilmektedir. Türkiyede birçok Türkmen bulunmaktadır. Konuşmalarını dinlediğinizde, biraz Türkçeye benzediğini fark edeceksiniz. Türkler için bu dili anlamak adına bir tercüme ihtiyacı olmayabilir, fakat diğer ülke vatandaşları için mutlaka bir tercüman gerekecektir. Türkmencenin güzel bir dil kültürü vardır ve birçok kişi özellikle Türkmence dilini öğrenebilmek için üniversitelerin mütercim tercümanlık bölümlerine ya da dil ve edebiyat bölümlerine girmektedir. Öğrenilmesi eğlenceli ve özellikle Türklerin hiç zorlanmayacakları bir dildir. Türklerin öğrenmeye başladıklarında özellikle Türkçe ve bu dil arasındaki farkı ve benzerlikleri görebilecekleri bir dildir.

Türkmence Tercüme Fiyatları

Türkçe – Türkmence Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Türkmence – Türkçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

turkmenceTürkmence  tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Türkmence  metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Türkmence  tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Türkmence  tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Türkmence  tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Türkmence  çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Türkmence  – Türkçe  30 TL

Türkçe – Türkmence   30 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Türkmence  tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Türkmence  tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Türkmence Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Türkmence Tercüme 99%
  Türkmence & Türkçe Tercüme 97%
  Türkmence Sözlü Tercüme 90%
  Türkmence Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Türkmence Hakkında

  Eğer Türkmenistan’a gidecekseniz veya Türkmenistan’dan bir misafiriniz gelecekse ve iletişim kurmak konusunda sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız, başvurabileceğiniz yerlerden biri tercüme bürosu olmaktadır. İnternetten de tercüme bürolarını araştırabilir ve hangi büroların daha kaliteli olduğuna bakabilirsiniz. Birçok kişinin kullandığı ve müşterilerinin memnun kaldığı tercüme bürolarından biri de Hedef Tercüme bürosudur. hedeftercume.com uzmanlaşmış bir kadro ile beraber çalışarak, müşterinin memnuniyetini her zaman ön planda tutup en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Bir çevirmenin işi biliyorsunuz ki kolay bir iş değildir, yetenek istemektedir. Tercümanlık herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu işi ciddi anlamda yapmak isteyenlerin, tam eğitim almaları gerekmektedir ve eğitimden sonra kendisini kanıtlayabilene kadar çalışması gerekmektedir. Çevrede onlarca tercüme büroları var, fakat hepsinin aradığı en önemli kriter, çalışacağı kişinin gerçekten o işi yapabilip yapamayacağıdır.

  Hiçbir tercüme bürosu işini riske atmak istememektedir. Türkmence dili hem Türkçe’ye yakın bir dil olduğundan, hem de birçok Türkmen’in Türkiye’de yaşıyor olmasından dolayı çokça duyduğumuz bir dildir. Dolayısıyla anlaşabilmek için birkaç cümle veya kelime bile olsa öğrenmek mantıklı olmaktadır. Tercümenin gerekebileceği zamanlar ise, iş dünyasında ve eğitimde çeviri gerektiren bazı konular ya da misafirlerin geldiği anlardır. Tercümanlık büroları ne yapar, nasıl çalışırlar, ona bir bakalım. Öncelikle şunu unutmamak gerekiyor ki, bir tercümanın ana işi, bir konuyu bir dilden başka bir dile aktarabilmektir. Bunun yanı sıra, bir tercümanın dikkat etmesi gerektiği başka konular da bulunmaktadır. Bir çevirmen tercümanlık yaparken kullanacağı kelime ve cümleleri çok iyi seçmelidir.

   

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top