fbpx

Türkmence Tercüme.

Profesyonel Türkmence Tercüme Hizmetleri

Türkmence çok eski bir dildir. Bu dil, Türkmenler tarafından kullanılan bir dil olup aynı zamanda eski Türkçeye bağlı bir dil olarak da kabul edilmektedir. Türkiyede birçok Türkmen bulunmaktadır.

Konuşmalarını dinlediğinizde, biraz Türkçeye benzediğini fark edeceksiniz. Türkler için bu dili anlamak adına bir tercüme ihtiyacı olmayabilir, fakat diğer ülke vatandaşları için mutlaka bir tercüman gerekecektir.

Türkmencenin güzel bir dil kültürü vardır ve birçok kişi özellikle Türkmence dilini öğrenebilmek için üniversitelerin mütercim tercümanlık bölümlerine ya da dil ve edebiyat bölümlerine girmektedir. Öğrenilmesi eğlenceli ve özellikle Türklerin hiç zorlanmayacakları bir dildir. Türklerin öğrenmeye başladıklarında özellikle Türkçe ve bu dil arasındaki farkı ve benzerlikleri görebilecekleri bir dildir.

Türkmence Tercüme Hizmetleri

Türkmence Tercüme Fiyatları

Türkçe – Türkmence Tercüme

30 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Türkmence – Türkçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

30 TL’den başlayan fiyatlar ile Türkmence tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Türkmence Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & Türkmence Tercüme 99%
Türkmence & Türkçe Tercüme 97%
Türkmence Sözlü Tercüme 90%
Türkmence Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%

Türkmence Hakkında

Eğer Türkmenistan’a gidecekseniz veya Türkmenistan’dan bir misafiriniz gelecekse ve iletişim kurmak konusunda sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız, başvurabileceğiniz yerlerden biri tercüme bürosu olmaktadır. İnternetten de tercüme bürolarını araştırabilir ve hangi büroların daha kaliteli olduğuna bakabilirsiniz. Birçok kişinin kullandığı ve müşterilerinin memnun kaldığı tercüme bürolarından biri de Hedef Tercüme bürosudur. hedeftercume.com uzmanlaşmış bir kadro ile beraber çalışarak, müşterinin memnuniyetini her zaman ön planda tutup en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Bir çevirmenin işi biliyorsunuz ki kolay bir iş değildir, yetenek istemektedir. Tercümanlık herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu işi ciddi anlamda yapmak isteyenlerin, tam eğitim almaları gerekmektedir ve eğitimden sonra kendisini kanıtlayabilene kadar çalışması gerekmektedir. Çevrede onlarca tercüme büroları var, fakat hepsinin aradığı en önemli kriter, çalışacağı kişinin gerçekten o işi yapabilip yapamayacağıdır.

Hiçbir tercüme bürosu işini riske atmak istememektedir. Türkmence dili hem Türkçe’ye yakın bir dil olduğundan, hem de birçok Türkmen’in Türkiye’de yaşıyor olmasından dolayı çokça duyduğumuz bir dildir. Dolayısıyla anlaşabilmek için birkaç cümle veya kelime bile olsa öğrenmek mantıklı olmaktadır. Tercümenin gerekebileceği zamanlar ise, iş dünyasında ve eğitimde çeviri gerektiren bazı konular ya da misafirlerin geldiği anlardır. Tercümanlık büroları ne yapar, nasıl çalışırlar, ona bir bakalım. Öncelikle şunu unutmamak gerekiyor ki, bir tercümanın ana işi, bir konuyu bir dilden başka bir dile aktarabilmektir. Bunun yanı sıra, bir tercümanın dikkat etmesi gerektiği başka konular da bulunmaktadır. Bir çevirmen tercümanlık yaparken kullanacağı kelime ve cümleleri çok iyi seçmelidir.

Back to Top