fbpx

Uluslararası Aile Cüzdanı Tercümesi.

Uluslararası Aile Cüzdanı, çocuklar da dâhil bir aileyi oluşturan bireylerin kimlik bilgilerini kapsayan ve kişilerin uyruğunu kanıtlayan bir belgedir. Değerli kâğıtlar kapsamında bulunan Uluslar arası Aile Cüzdanı, şekil ve içeriği İçişleri Bakanlığı tarafından tespit edilen bir belgedir. Evlenme sırasında eşlere verilen Uluslararası Aile Cüzdanının tercümesine yurt dışı seyahatler için vize başvurusu ya da göçmelik başvurusu gibi işlemlerde ihtiyaç duyulmaktadır. Vize ya da göçmelik başvurusu yapılan ülkenin diline tercüme edilmesi gereken Uluslararası Aile Cüzdanı tercümesi konusunda da üstün tercüme kalitesiyle hizmet veren Hedef Tercüme Bürosu’ndan yardım alabilirsiniz.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimi ve 65 ülke olan işbirliğini yaptığı her işte müşterileri lehine kullanan Hedef Tercüme, full time çalışan tercümanları ile Türkiye’nin her iline hizmet vermektedir. Hızlı çeviri teslimi imkânı da sunan firmamız, iletilen taleplerin dakikalar içerisinde fiyatlandırılması ile müşterilerinin işlemlerini hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Web sitesi, e-posta adresi ya da Whatsapp gibi uygulamalarla müşterilerine erişim kolaylığı da sağlayan firmamıza iletilecek Uluslar arası Aile Cüzdanı tercüme talepleri uzman tercümanlarımız tarafından karşılanmakta ve en kısa sürede müşterilerimize gerektiğinde ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin haftanın her günü 24 saat iletişim kurabileceğiniz firmamız her işinde gizlilik ve güvenlik garantisini ön planda tutmaktadır.

İletişim

Uluslararası Aile Cüzdanı Tercümesi

Uluslararası Aile Cüzdanı Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top