Uluslararası Aile Cüzdanı Tercümesi

Uluslararası Aile Cüzdanı, çocuklar da dâhil bir aileyi oluşturan bireylerin kimlik bilgilerini kapsayan ve kişilerin uyruğunu kanıtlayan bir belgedir. Değerli kâğıtlar kapsamında bulunan Uluslar arası Aile Cüzdanı, şekil ve içeriği İçişleri Bakanlığı tarafından tespit edilen bir belgedir. Evlenme sırasında eşlere verilen Uluslararası Aile Cüzdanının tercümesine yurt dışı seyahatler için vize başvurusu ya da göçmelik başvurusu gibi işlemlerde ihtiyaç duyulmaktadır. Vize ya da göçmelik başvurusu yapılan ülkenin diline tercüme edilmesi gereken Uluslararası Aile Cüzdanı tercümesi konusunda da üstün tercüme kalitesiyle hizmet veren Hedef Tercüme Bürosu’ndan yardım alabilirsiniz.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimi ve 65 ülke olan işbirliğini yaptığı her işte müşterileri lehine kullanan Hedef Tercüme, full time çalışan tercümanları ile Türkiye’nin her iline hizmet vermektedir. Hızlı çeviri teslimi imkânı da sunan firmamız, iletilen taleplerin dakikalar içerisinde fiyatlandırılması ile müşterilerinin işlemlerini hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Web sitesi, e-posta adresi ya da Whatsapp gibi uygulamalarla müşterilerine erişim kolaylığı da sağlayan firmamıza iletilecek Uluslar arası Aile Cüzdanı tercüme talepleri uzman tercümanlarımız tarafından karşılanmakta ve en kısa sürede müşterilerimize gerektiğinde ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin haftanın her günü 24 saat iletişim kurabileceğiniz firmamız her işinde gizlilik ve güvenlik garantisini ön planda tutmaktadır.

İletişim

Uluslararası Aile Cüzdanı Tercümesi

Uluslararası Aile Cüzdanı Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top