Uluslararası Doğum Belgesi (Form A) Çevirisi

Günümüzde her Türk vatandaşının yeni doğan çocuğunu nüfus müdürlüğüne kayıt ettirmekle yükümlü olduğunu biliyoruz. Bu işlem için 30 günlük bir süreç bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışında doğan çocukların bu işlemleri ve nüfus kaydının çıkarılması için uluslararası doğum belgesi (Form A) çevirisi yapılmalıdır. Bu uygulamadan sonra çocuklar Türk vatandaşı olarak tüm haklardan yararlanabilir.

Bu denli önemli bir belge olan uluslararası doğum belgesi (Form A) çevirisi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilecek olan belgeleriniz hızlı çeviri işlemlerinin ardından yeniden kontrol edilir. Üstün tercüme kalitesine dikkat ederek hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisi sunan Hedef Tercüme ile birlikte yüksek çeviri kalitesinden faydalanmanızı öneriyoruz. Çünkü firmamızda bu konuda hizmet veren ve aynı zamanda acil tercüme ihtiyaçlarınıza da hızlı ve kaliteli çözümler getiren tercümanlarımız ile görüşmek için Online web sitemiz üzerinden canlı destek alabilir ya da bizlere Whatsapp uygulamasıyla ulaşabilirsiniz. Bu konuda teknolojinin tüm imkânlarını kullanan ve bu hizmetlerin tamamını güvenlik ve gizlilik garantisi altında sunan Hedef Tercüme Bürosu olarak ülkemizin dört bir yanına hizmet götürmeye devam ediyoruz.

Uygun fiyat ve hızlı teslimat için önceliğiniz bizlerden yana kullanabilirsiniz. Firmamızın 65 ülke ile işbirliği içinde olmasıyla birlikte günümüzün tüm dünya dil ve tekniklerinde tercüme yapması da kolaylaşmıştır. Bu konuda firmamızın uzun yıllardan beri kalitesini koruduğu da bilinmektedir.

İletişim

Uluslararası Doğum Belgesi (Form A) Çevirisi

Uluslararası Doğum Belgesi (Form A) Çevirisi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top