Uygunluk Belgesi Tercümesi.

Kısa tanımıyla ‘CE Belgesi’ olarak bilinen uygunluk belgesi, Avrupa ürün mevzuatlarına uygun olup olunmadığını gösteren bir belgedir. Bu belge bazı durumlarda gereklidir. İlk şart ise ürünlerin AB üyesi olan herhangi bir ülkeye ya da ülkemize ihracat ya da ithalatının yapılması durumunda bulundurma zorunluluğudur. Bunun yanı sıra Türkiye sınırları içinde üretilen ve iç pazara sunulan ürünlerin uygunluk belgesine sahip olması gerekiyor.

Uygunluk belgesi, belirli bir ürün kategorisinin AB’nin belirlediği çevre ve sağlığın korunması konusunda meydana getirmiş olduğu temel gereklilik standartlarına uygunluğunu belirlemektedir. Ayrıca bu belgeyi taşımayan ürünlerinde AB ülkelerine girişi yasaklanmıştır.

Hedef Tercüme Bürosu olarak sizlere uygunluk belgesi tercümesi hizmeti sunuyor ve Avrupa’da rahatlıkla ticaret yapabilme şansı tanıyoruz. 2004 yılı itibariyle ülkemiz iç pazarında da zorunlu hale getirilen ‘CE Belgesi’ için tercüme hizmeti almanız gerekiyor. Bizlerden alacağınız hızlı çeviri teslimi ile birlikte adreslerinize ücretsiz kargo ile göndereceğimiz bu tercümeler ile iç pazarda da etkinliğinizi korumaya devam edebilirsiniz.

Üstün tercüme kalitesi ile uzun yılların verdiği deneyimi müşterilerine sunan Hedef Tercüme, acil tercüme ihtiyaçlarınıza da kısa sürede çözüm getirmektedir. Bu hizmetleri sunarken tamamen gizlilik politikası çerçevesinde hizmet verir ve güvenlik garantisi sunmaktadır. Firmamızda full-time olarak çalışan tercümanlar ile birlikte kısa sürede fiyatlandırma bilgisi aktararak tüm tercüme hizmetlerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

İletişim

Uygunluk Belgesi Tercümesi

Uygunluk Belgesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top