fbpx

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi.

Vatandaşlık Belgesi, kişinin yaşadığı ülkenin vatandaşı olup olmadığının belirlenmesini sağlayan ve nüfus kayıt müdürlüklerinden temin edilebilen bir belge türüdür. Yurt dışına çıkışlarda önem kazanan vatandaşlık belgesi, vize işlemleri için ilgili ülkenin büyükelçiliklerinde başvurulduğunda istenmektedir.  Bu tür işlemlerde, vatandaşlık belgesi tercümesinin de belge ile birlikte sunulması gerekmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak vatandaşlık belgesi tercümesi konusunda da 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlar ve üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Vatandaşlık belgesinin yurt dışına gönderilmesi gereken durumlarda noter onaylı yeminli tercüme ihtiyacı gündeme gelmektedir. Hedef Tercüme bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan yeminli tercümanlarımız, vatandaşlık belgelerinin yeminli tercümelerini yaparak noter onayı sonrası kaymakamlıkta yapılacak apostil onayına hazır hale getirmektedirler. Apostil onayı, belgenin Lahey Anlaşmasına tabi olan tüm ülkelerde geçerlilik kazanmasını sağlamaktadır.

Vatandaşlık belgesi tercümesinde, ad, soyad, belgenin onaylandığı ve verildiği tarih ile belge numarasının doğru olması belgenin geçerliliği için önem taşımaktadır. Gizlilik ve güvenlik garantisiyle hizmet veren firmamıza web sitemizden, e-posta adreslerimizden ya da mobil telefonlarda kullanılan Whatsapp uygulamasını kullanarak haftanın her günü 24 saat ulaşabilir, acil tercüme ihtiyaçlarınıza da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretildiğine tanık olabilirsiniz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hızlı çeviri teslimi gibi konularda da öne çıkan firmamız tercümanları tarafından tercüme edilen belgeler, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

İletişim

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top