Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Vatandaşlık Belgesi, kişinin yaşadığı ülkenin vatandaşı olup olmadığının belirlenmesini sağlayan ve nüfus kayıt müdürlüklerinden temin edilebilen bir belge türüdür. Yurt dışına çıkışlarda önem kazanan vatandaşlık belgesi, vize işlemleri için ilgili ülkenin büyükelçiliklerinde başvurulduğunda istenmektedir.  Bu tür işlemlerde, vatandaşlık belgesi tercümesinin de belge ile birlikte sunulması gerekmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak vatandaşlık belgesi tercümesi konusunda da 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlar ve üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Vatandaşlık belgesinin yurt dışına gönderilmesi gereken durumlarda noter onaylı yeminli tercüme ihtiyacı gündeme gelmektedir. Hedef Tercüme bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan yeminli tercümanlarımız, vatandaşlık belgelerinin yeminli tercümelerini yaparak noter onayı sonrası kaymakamlıkta yapılacak apostil onayına hazır hale getirmektedirler. Apostil onayı, belgenin Lahey Anlaşmasına tabi olan tüm ülkelerde geçerlilik kazanmasını sağlamaktadır. Vatandaşlık belgesi tercümesinde, ad, soyad, belgenin onaylandığı ve verildiği tarih ile belge numarasının doğru olması belgenin geçerliliği için önem taşımaktadır. Gizlilik ve güvenlik garantisiyle hizmet veren firmamıza web sitemizden, e-posta adreslerimizden ya da mobil telefonlarda kullanılan Whatsapp uygulamasını kullanarak haftanın her günü 24 saat ulaşabilir, acil tercüme ihtiyaçlarınıza da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretildiğine tanık olabilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hızlı çeviri teslimi gibi konularda da öne çıkan firmamız tercümanları tarafından tercüme edilen belgeler, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

İletişim

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top