fbpx

Vekâletname Tercümesi.

Vekâletname, bir kişinin farklı bir kişiyi belirli durumlarda kendi adına hareket edebilmesi için yazılı olarak yetkilendirmek için sunduğu belgedir. Genel ya da sınırlı yetki olabilen bu belge oldukça önemlidir ve birçok durumda gereklidir. Örneğin ticari ya da kişisel işlerin yokluğunuzda sürdürülmesini istiyorsanız vekâletname gereklidir. Ayrıca kaza ya da ciddi sağlık sorunları gibi işlerin yürütülmesine engel olan durumlarda yine bu belgeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Türkiye’de geçerli olan bir vekâletnamenin yurt dışında da geçerli olabilmesi için Vekâletname Tercümesi yapılması gerekmektedir. Bu yüzden Hedef Tercüme olarak en hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisiyle bu hizmeti sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çevirilerimizdeki yüksek kalite sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmette birçok tercüme işlemlerinin yapılmasını da sağlıyoruz.

Ayrıca firmamızdan aldığınız hizmetlerin tamamı ücretsiz kargo ile sizlere sunulmaktadır. Firmamız ile iletişim kurarak dilerseniz dakikalar içerisinde fiyatlandırma bilgilerine de sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine sunduğumuz tercüme hizmetlerinde Full time çalışan tercümanlar ile en verimli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bütün dünya dil ve tekniklerinde yaptığımız tercüme hizmetleriyle birlikte teknolojiden yararlanarak en iyi ve en hızlı çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Vekâletname Tercümesi bilindiği üzere çok önemli bir belgedir ve tarafımızdan noter yeminli tercümanlar ile çevrilebilmektedir. Tüm hizmetlerimiz ayrıca güvenlik ve gizlilik garantisi altında sizlere sunulur. En hızlı ve en uygun fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız Hedef Tercüme olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

İletişim

Vekâletname Tercümesi

Vekâletname Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top