Vekâletname Tercümesi

Vekâletname, bir kişinin farklı bir kişiyi belirli durumlarda kendi adına hareket edebilmesi için yazılı olarak yetkilendirmek için sunduğu belgedir. Genel ya da sınırlı yetki olabilen bu belge oldukça önemlidir ve birçok durumda gereklidir. Örneğin ticari ya da kişisel işlerin yokluğunuzda sürdürülmesini istiyorsanız vekâletname gereklidir. Ayrıca kaza ya da ciddi sağlık sorunları gibi işlerin yürütülmesine engel olan durumlarda yine bu belgeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Türkiye’de geçerli olan bir vekâletnamenin yurt dışında da geçerli olabilmesi için Vekâletname Tercümesi yapılması gerekmektedir. Bu yüzden Hedef Tercüme olarak en hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisiyle bu hizmeti sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çevirilerimizdeki yüksek kalite sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmette birçok tercüme işlemlerinin yapılmasını da sağlıyoruz. Ayrıca firmamızdan aldığınız hizmetlerin tamamı ücretsiz kargo ile sizlere sunulmaktadır. Firmamız ile iletişim kurarak dilerseniz dakikalar içerisinde fiyatlandırma bilgilerine de sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine sunduğumuz tercüme hizmetlerinde Full time çalışan tercümanlar ile en verimli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bütün dünya dil ve tekniklerinde yaptığımız tercüme hizmetleriyle birlikte teknolojiden yararlanarak en iyi ve en hızlı çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Vekâletname Tercümesi bilindiği üzere çok önemli bir belgedir ve tarafımızdan noter yeminli tercümanlar ile çevrilebilmektedir. Tüm hizmetlerimiz ayrıca güvenlik ve gizlilik garantisi altında sizlere sunulur. En hızlı ve en uygun fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız Hedef Tercüme olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

İletişim

Vekâletname Tercümesi

Vekâletname Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top