web sitesi tercümesi Web Sitesi Tercümesi Kısa Bir Süre İçin Sadece 9 TL Web Sitesi Tercümesi Kısa Bir Süre İçin Sadece 9 TL

Web Sitesi Tercümesi ve Yerelleştirmede Uygun Fiyatlı Kaliteli Çözümler

web sitesi tercümesiİnternet kullanımın yaygınlaşması ile beraber artı birçok kişi hem vakit geçirmek hem de yeni şeyler öğrenmek için interneti tercih ediyor. Bu nedenle de internet sitelerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Yeni bir site kurarken sadece özgün içerikler tercih edilmez. Kimi zamanda yabancı sitelerde yayınlanmış olan içerikler alınarak sitelere eklenir. Ancak bu içeriklerin doğru bir şekilde tercüme edilebilmesi içinde uzman tercümanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Eskiden bu alanda hizmet sunan tercüman sayısı azken günümüzde ise oldukça fazla. Web sitesi tercümesi yapan firmalar sayesinde artık sizde web sitesi tercümelerini kolay bir şekilde yaptırabiliyorsunuz.

Web sitelerinin tercümesi yapılacağı zaman belirli kriterlere uymak ve belirli adımları takip etmek gerekiyor. İlk olarak yapılması gereken her bir kategoriyi belirlemek ve kategorilerine göre tercüme yapmaktır. Ancak kategorilere göre tercüme yapılırken de yine sıralamanın karışmaması için kategorilere ve alt başlıklara bir numara verilmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra başlıklar içerisinde yer alan yazıların tercümesi yapılırken de cümleleri bir kalıp olarak almak gerekiyor. Yani cümleyi parça parça çevirmek yanlış bir davranıştır. Bunun yerine cümleyi ilk olarak okumalı ve ne anlatılmak istendiğini anlamalısınız. Daha sonrasında ise kelimeleri teker teker çevirerek uygun bağlaçlar ile anlam bütünlüğünü bozmayacak şekilde Web sitesi tercümesi işleminin yapılması gerekiyor. Yapılacak olan bu tercümelerden sonrada istenilen sonuç elde edilecektir.

Web sitesi tercümesi yapılırken özel eğitimler almak önemlidir. Günümüz bu alanda hizmet sunan kurslar olduğu için web sitesi tercümesi yapacak olan kişiler gerekli eğitimleri alarak web sitelerini nasıl tercüme edeceklerini daha iyi öğrenebiliyorlar. Ayrıca web sitelerin kullanılan terimler hakkında da bilgi edindikten sonra anlam bütünlüğü bozulmadan web sitesi tercümesi gerçekleştirilebilmektedir.

Web Sitesi Çevirisi Uzmanlık Gerektirir!

ingilizce çeviri bürosu

Web sitesi çevirisi birçok açıdan uzmanlık gerektiren bir süreç olarak gözler önüne gelmektedir. Bu noktada php, html, xml dosyalarının çevirileri gibi prosedürler için özel sistemler kullanarak web sitesi çeviri işlemlerinizi yürüten firmamız, web sitesi çevirisi konusunda aradığınız güveni sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Web sitesi tercüme fiyatları konusunda da en uygun çözümleri sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ailesi olarak, başta İngilizce olmak üzere; Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça web sitesi çevirisi gibi birçok konuda sizlere profesyonel hizmet sunmaya devam ediyor.

Web Sitesi Çeviri Fiyatları

Türkçe – İngilizce Web Sitesi Çevirisi

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Web Sitesi Çevirisi

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

İngilizce tercüme

Web Sitesi Çevirisi alanında geliştirmiş olduğumuz en yüksek fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin web sitesi metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Web sitesi çevirisi konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Akademik tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli akademik tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı web sitesi Çevirisi çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

İngilizce – Türkçe Web Sitesi Çevirisi 9 TL

Türkçe – İngilizce Web Sitesi Çevirisi 9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde web sitesi çevirisi tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7 / 24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan akademik tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Bir Dakika İçinde Tercüme Tekllif Alın!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Websitesi Tercüme ve Yerelleştirme Uzmanlıklarımız

  Türkçe & İngilizce Web Sitesi Çevirisi 99%
  İngilizce & Türkçe Web Sitesi Çevirisi 97%
  İngilizce Web Sitesi Çevirisi 90%
  İngilizce Yazılı Web Sitesi Çevirisi 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%
  Back to Top