Yasa Kanun Tercümesi

Anayasal hukuk sisteminde yetkili mecralarca oluşturulan hukuk kuralları “kanun” ya da “yasa” olarak tanımlanmaktadır. Kanunlar, yönetmelikler, tüzükler hukuk kuralları arasında yer almaktadır. Yasa ve kanunlar hukukun kaynaklarından biri olarak toplumsal yaşamı ve ilişkileri düzenlerler. Yasa kanun tercümesi söz konusu olduğunda; farklı dilleri konuşan kişiler arasında konusu hukuk olan bilgilerin yer aldığı metinlerin tercüme edilmesi anlaşılmaktadır. Kontratlar, iş sözleşmeleri dilekçeler, evlilik sözleşmeleri, dava dosyaları, adli tebligatlar başta olmak üzere, düzenlenmesinde ve uygulanmasında hukuk kurallarının esas alındığı tüm belge ve metinler yasa kanun tercümesi kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki dile hâkimiyet gerektiren yasa kanun tercümesi genellikle hukuk kökenli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu olarak bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yasa kanun çevirileri titizlikle yapılmaktadır.

Hukuk dili, farklı bir sözlüksel yapıya sahiptir, eski sözcüklerin kullanımı, teknik ve hukuki terimlerin fazlalığı, bilindik sözcüklerin farklı anlamlarda kullanılması gibi pek çok nedenle yasa kanun tercümeleri, uzmanlık ve deneyimi öne plana çıkarmaktadır. Hukuki ilişkilerin düzenlendiği belgelerde her bir detayın kişilerin hak ve sorumluluklarını belirlemekte önem kazandığı düşünüldüğünde tercüme kalitesinin ne derece önem taşıdığı da anlaşılabilmektedir. Hedef Tercüme, 65 ülke ile olan işbirliği ve tam zamanlı çalışan uzman tercüman kadrosu ile yasa kanun tercümesi konusunda da müşterilerinin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktadır. Acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretebilen tercümanlarımız gizlilik ve güvenlik garantisiyle hizmet vermektedirler.

İletişim

Yasa Kanun Tercümesi

Yasa Kanun Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top