YÖK Denklik Belgesi Tercümesi

Yurtdışında denklik belgesinin geçerli olması için YÖK Denklik Belgesi Tercümesi ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işlem yurtdışı denklik yönetmeliklerinde de yer almaktadır. Denklik belgesi için ihtiyacınız olan belgelerin elden ya da posta yoluyla YÖK’e gönderilmesi zorunludur. Daha sonra ise alacağınız bu belgeyi gideceğiniz ülkenin diline göre tercüme ettirmelisiniz.

YÖK denklik belgesi tercümesi ve daha birçok belgenin çevirisi için Hedef Tercüme Bürosu olarak en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Uzun yılların verdiği deneyim ile birlikte bizlerden alacağınız tüm hizmetler gizlilik ve güvenlik politikası ile sunulmaktadır. Bu konuda bizlerle hemen iletişime geçebilir ve uygun fiyatlar tercüme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Full time çalışan personellerimizin sizlere sunduğu hizmetler hızlı bir şekilde ücretsiz kargoyla adreslerinize gönderilir. Bu hizmetlerin dışında dakikalar içinde fiyatlandırma garantisi de sunuyoruz. Hızlı çeviri konusunda Türkiye’de öncü firma olan Hedef Tercüme‘den yararlanarak sizler de yüksek çeviri kalitesiyle işlem yapabilirsiniz.

Firmamız 65 ülke ile işbirliği içindedir ve bu yüzden dünyanın bütün teknik ve dil bilgisine sahiptir. Üstün tercüme kalitesi için bizlere birçok kanaldan ulaşmanız da çok kolay. Bu konuda ister telefonla arayabilir isterseniz de online chat desteğini kullanabilirsiniz. Tüm cihazlarınızdan mobil destek alarak Whatsapp uygulamasıyla da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek çeviri kalitemizden faydalanmak ve hızlı teslimat almak için Hedef Tercüme olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim

YÖK Denklik Belgesi Tercümesi

YÖK Denklik Belgesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top