fbpx

Yunanca Tercüme Hizmetleri

Dünya üzerinde 13 milyondan fazla insan tarafından konuşulan Yunanca Yunanistan’ın resmi dilidir. Tarih boyunca kullanılmış ve günümüzde 4 farklı lehçe ile konuşulmaktadır.

Antik Yunan’da edebiyat felsefe oldukça önemli bir yere sahipti. Özellikle demokrasi üzerine yazıya aktarılan düşünceler günümüz siyasi yapısının oluşmasına zemin hazırlamıştır.

Hedef Tercüme Bürosu olarak anadili Yunanca olan tercümanlar ile çalışmaktayız. Türkçe Yunanca, İngilizce Yunanca, Yunanca Çince gibi yüzlerce kombinasyon için bizden teklif alabilirsiniz.

Yunanca Tercüme Ve Yerelleştirme Hizmetleri

Yunanistan’da Geçerli Noter Yeminli Tercümeler

Başka ülkelerde yapacağınız göçmenlik başvuruları, üniversite kayıtları ya da sadece vize ve pasaport işlemleri için sizlerden birçok belge istenecektir. Bu belgelerin geçerliliğini kanıtlamak için noter yemini ya da apostil mührü gibi işlemler gerçekleştiriyoruz.

Noter yeminli tercümelerde hız oldukça önemlidir. Mümkün olan en kısa sürede onay işlemlerini gerçekleştirip istediğiniz şekilde belgerinizi teslim alabilirisiniz.

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri
  • Vize pasaport
  • Kaza tutanakları
  • Sağlık raporları
  • Ehliyetler ruhsatlar
  • Öğrenci belgeleri, transkriptler, diplomalar
  • Ve tüm belgeler için noter onayı yapabilmekteyiz

Dakikalar İçinde Teklif Alın

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Yunanca Yerelleştirme Hizmetleri

Yunanca Yerelleştirmeye Önem Verin

Yerelleştirme hizmetleri klasik tercümeden ayrı çalışmalardır. Projelerin kullanılcağı bölgeye göre tercümanlar belirlenir ve yapılan çalışmalar ile kültürel adaptasyon sağlanır.

Yüksek doğruluk oranlı kaliteli çevirilere ulaşabilmek için en doğru tercümanlar ile çalışmanı gerekmektedir. Hedef Tercüme ailesi olarak sizin için çalışmaya başlamadan önce en doğru tercümanlardan oluşan ekipler kuruyoruz.

Yunanca yerelleştirme ile dili en etkin şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Yerelleştirme

 

Neden Biz?

Anadili Yunanca olan tercümanlar ve deneyimli editörler ile çalışıyoruz. Bu sayede en kaliteli sonuçları müşterilerimize ulaştırıyoruz..

7/24 Açığız

Saat kaç olursa olsun bize ulaşıp teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerimizle devam eden projeleri için sürekli irtibat halindeyiz.

Ücretsiz Teslim

Mail, fax, kargo, hızlı kargo, kurye istediğiniz şekilde tamamlanmış tercümelerinizi yurt içinde ücretsiz olarak müşterilerimize teslim ediyoruz.

Tüm Formatlar

İstediğiniz dosya formatını bize gönderebilirsiniz. Ses kayıtları gönderdiğiniz taktirde bile tercüme işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Yunanca Sözlü Tercümeler İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Uluslararası sempozyumlar, eğitim seminerleri, fuarlar ve tüm organizasyonlar için Yunanca sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. Organizasyonlara kendi kaliteli ekipmanlarımızla katılıyor ve en deneyimli tercümanları görevlendiriyoruz.

Simultane ve ardıl tüm tercüme türlerinde uygun fiyatlı hizmet için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sektör Uzmanlıkları Bizim İçin Önemlidir

En kaliteli tercümelere ulaşmak için sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile çalışıyoruz. Örneğin enerji sektöründe çalışmış tercümanlar terminolojiye hakim olduğundan enerji sektörü için gelen projelerde çalışmaktadır.

Gelişmiş Yunan ekonomisindeki tüm sektörler için bize ulaşabilirsiniz. Taşımacılık, gıda, e-ticaret, turizm gibi geniş yelpazede hizmet sunuyoruz.

Back to Top